2737
2739
عنوان

خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 20620 بازدید | 48 پست
ببین اصلا محلش نزار حرفو کش نده...انگار ن انگار اگه واقعاااا دردش این باشه بگو باشه برو دادگاه ب ...

کاش میگفت طلاق بگیریم 

برعکس اصلا حرف شم نمیرنه البته میگه به خاطر بچه ها

منتظر اتفاقات خوبم 
کاش میگفت طلاق بگیریم  برعکس اصلا حرف شم نمیرنه البته میگه به خاطر بچه ها

زرنگه دیگه

لابد میخاد مفت و مجانی بزاری بری

بگو باشه بخاطر بچه ها با هم نیمونیم.هرچی تو بگی

شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه اصلااااا کار نکن. کمک خرج نباش. فقطططط به خودت برس به پوست و زیبایی و لباست برس. به درس و مطالعه ت برس. مگه نمیگه من مرد ازدواج نبودم. بشو دوست دخترش. هرکاری که یه دوست دختر برا دوست پسرش میکنه انجام بده.

خودتو با کار کردن خسته کردی و از پیش چشمش هم افتادی. یه مدت عروسک باش

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2731
دیگه اصلااااا کار نکن. کمک خرج نباش. فقطططط به خودت برس به پوست و زیبایی و لباست برس. به درس و مطالع ...

عروسک منظورم عروسکِ دست اون نیستا. نریزید سرم. منظورم از تیپ زدن و ناز کردنه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

شاید تحت فشاری عصبانیتی چیزی بوده این حرف رو زده

شما نباید به این زودی و راحتی اسم طلاق میاوردین

مگه یه انتقاد شنیدن اینقدر سخته که نتونید تحمل کنید و بگین طلاق

شاید همین انتقادناپذیر بودنتون در عین اشتباهاتی که داشتین بیستر دلخورش کرده

ولی به هر حال به نظرم حرفشون خیلی جدی نیست فقط نشون دهنده دلخوری و انتظارشونه

آقایون زودی یه چیزی رو گنده جلوه میدن بعد اونقدر ما جدی میگیریم که از خواب و خوراک میفتبم

ولی خودشون دوروز بعد همه چیو کامل فراموش می کنن

تنها راه حل این مشکل اینه که به خودتون و بچه ها بیشتر برسید، همین

زرنگه دیگه لابد میخاد مفت و مجانی بزاری بری بگو باشه بخاطر بچه ها با هم نیمونیم.هرچی تو بگی

شاید باورت نشه ولی اصلا اهل حساب کتاب و پول نیست یه ماشین داره که به ااسم من خرید ماشین دست خودش رو دداداشش داد بهش و به اسم داداششه من میدونم اشتباهات  زیادی داشتم ولی خیلی واسم سخته اینجوری بهم گفت

منتظر اتفاقات خوبم 
2738

مگه نامرتبي؟

هرچقدم نامرتب باشي حق نداره اينجور بكه

ميشد با. مهربوني بكه خانومم اين يه مقدار پول و ميزارم كنار برو به خودت برس

اي امان اي فغان از دست اين مردا

احتمالا شمام ديكه خيلي خودتو ول كرذي

يه نصيحت

خانمااااا تا ميتونين خرج خودتون كنين

مگه نامرتبي؟ هرچقدم نامرتب باشي حق نداره اينجور بكه ميشد با. مهربوني بكه خانومم اين يه مقدار پول و ...

متاسفانه قبلا با مهربونی بارها و بارها گفت و پول میداد کلا پول اش دست منه و اصلا نمیگه چرا خرج کردی همیشه هم میگه توروخدا لباس اش شیک بخر 

منتظر اتفاقات خوبم 

عزیزم غصه نخور خدا خودش درست میکنه توکل کن به خودش.من خودمم ناراحتم دلم میخواد باکسی حرف بزنم اماهیچ کس رو ندارم.چشمام دارن کورمیشن ازبس گریه کردم خدا خودش اون بالاست مطمعن باش جواب مردی که که بازنش اینطوری رفتار میکنه رو میده بسپارش به خدا

عزیزم غصه نخور خدا خودش درست میکنه توکل کن به خودش.من خودمم ناراحتم دلم میخواد باکسی حرف بزنم اماهیچ ...

مرسی عزیزم تاپیک مال دو سال پیشه 

شوهرم همون موقع پشیمون شد حدود ۴۵ روز رو حرفش بود بعد اون خوب شد من ول نمیکردم 

خداروشکر الان آروم شدیم

منتظر اتفاقات خوبم