2733
2734

فكر كنم تو دولتي كه اموزشي باشه رايگانه چون دانشجو عمل ميكنه 

اكثرا هم دولتي ها دانشجو هستن

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فكر كنم تو دولتي كه اموزشي باشه رايگانه چون دانشجو عمل ميكنه  اكثرا هم دولتي ها دانشجو هستن

اینجا بیمارستان اموزشی درمانیش رایگان نیس .. فقط طبیعی رایگانه .. حدود یک و خورده ای هزینه داره فک کنم

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2728
فكر كنم تو دولتي كه اموزشي باشه رايگانه چون دانشجو عمل ميكنه  اكثرا هم دولتي ها دانشجو هستن

مطمئنی دانشجو عمل میکنه،دانشجو هم هست ولی عمل روخود دکتر انجام میده

اینجا بیمارستان اموزشی درمانیش رایگان نیس .. فقط طبیعی رایگانه .. حدود یک و خورده ای هزینه داره فک ک ...

حالا تبريز طرح اجباري زايمان طبيعي تازه داره اجرا ميشه تو خصوصي ها رايگان كردن طبيعي رو ☹️

2738
مطمئنی دانشجو عمل میکنه،دانشجو هم هست ولی عمل روخود دکتر انجام میده

نه عزيزم تو بيمارستاني كه رو سر در بنويسن بيمارستان درماني و اموزشي عمل حق دانشجو هس و دكتر اصلا نبايد دست بزنه فقط نظارت داره اونم اگه باوجدان باشه نذاره بره

نه عزيزم تو بيمارستاني كه رو سر در بنويسن بيمارستان درماني و اموزشي عمل حق دانشجو هس و دكتر اصلا نبا ...

وای این که خیلی بده،خوب مگه دولتی هم داریم که رو سردرش ننویسه اموزشی درمانی؟

زنگ بزن ۱۱۸

شماره بیمارستان های موردنظرتو بگیر

زنگ بزن بیمارستان بپرس

بگو میخوام هزینه سز یا طبیعی رو بدونم

بپرس با دفترچه چقدر میشه...

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد
وای این که خیلی بده،خوب مگه دولتی هم داریم که رو سردرش ننویسه اموزشی درمانی؟

من كه نديدم ولييييي مطمئنم مراكز اموزشي دانشجو عمل ميكنه 

حرفشون هم اينكه دانشجو ها بايد ياد بگيرن ديگه!!!!!

2706