2733
2734
عنوان

پس از انتقال جنین چه اتفاقاتی در رحم و جنین رخ می دهد

| مشاهده متن کامل بحث + 334949 بازدید | 725 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام عزیزم انشاالله که باردارشده باشی عزیزم 

سلام ن عزبزم منفی بود ازمایشم ازمایش اولم مشکوک بود بتام ۱۴ ونیم بود ولی بار دوم اومده بود پایین امرزم پ شدم و اصلا ی چیزایی ازم دفع شد نمیدونم چیه

یک صلوات بفرس منم مامان شمممم
سلام ن عزبزم منفی بود ازمایشم ازمایش اولم مشکوک بود بتام ۱۴ ونیم بود ولی بار دوم اومده بود پایین امر ...

نا امید نشو عزیزم 

من الان بار سوم هست که آی وی اف کردم به هرحال باید امید داشت و ادامه داد می‌دونم خیلی سخته 

من هم تجربه سقط دوقلویی رو دارم هم منفی رو 

این دفعه خدا خودش کمک کنه 

خسته شدم 

اما نامید نه

نا امید نشو عزیزم  من الان بار سوم هست که آی وی اف کردم به هرحال باید امید داشت و ادامه داد می ...

قربانت خواهری بزرگواری .انشالله خدا نی نی هاتو برات نگه داره گلم .خیلی سخت بود برام اصلا چی بگم خیلی ناامید بودم ولی باز امیدم ب اون بالاییه انشالله ک خیلی زود منم خوشحال میکنه .ولی ازخدا میخوام هیچ کس چشم انتطار بچه نباشه هیچ کس

یک صلوات بفرس منم مامان شمممم
چه جالب دقیقا دکتر منم همون تاریخ نوشته  وای صبح پاشدم انقدر انقباض شکمی داشتم نمیدونم اصلا رح ...

سلام خانم وقت خوش. شما بعدا وارد سیکل میکرو شدین. بعدا هم فولی داشتین یا نه.  

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
نا امید نشو عزیزم  من الان بار سوم هست که آی وی اف کردم به هرحال باید امید داشت و ادامه داد می ...

سقط چندهفنگی. من بیست و.چهار هفته

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
سقط چندهفنگی. من بیست و.چهار هفته

بیست و دو هفته دخترای همسان 

عزیز دلم بخدا هر لحظه با اینکه باردارهستم به یادشون میوفتم واسم تو چشمام جمع میشه 

من هم دوباره تخمککشی کردم 

با اینکه مرکز قبلی جنین داشتم دلم نمیومد دوباره برم اونجا 

اون فضا اذیتم میکرد 

رفتم مرکز مام همه چیز از اول شروع شد با اینکه سی و نه سالم شده 

ولی همه چیز رو سپردم به خدا و دوباره یه دختر تو دلم گذاشت

همه چیز رو بسپار به خودش عزیزم 

حتما حکمتی بوده

شادی جون همون موقع که انتقال میدن جنین گیر میکنه تو دیواره رحم دکتر من گفت مثله یه کنجده که بیوفته ت ...

من امروز انتقال جنین انجام دادم یه لکه کمی در حد دو تا سه  قطره بود  قطع شدم علامت چییه؟ میشه کمکمکنی

2706