2752
2734
عنوان

پس از انتقال جنین چه اتفاقاتی در رحم و جنین رخ می دهد

| مشاهده متن کامل بحث + 335572 بازدید | 725 پست
شیلر جون تصاویر رو یکی از دوستام برام ایمیل کرده بود که به سختی میتونم بهش دسترسی پیدا کنم
خدایا،اگر مرا به دوزخ افکنی، به دوزخیان اعلام خواهم کرد که من تو را دوست دارم... ( مناجات شعبانیه)
آدرس سایتش رو نمیدونم ولی شاید بتونم توی دانلود هام پیدا کنم یعنی امیدوارم که بشه اگه پیداش کردم میارم میزارمش توی سایت گمشده زیاد دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدایا،اگر مرا به دوزخ افکنی، به دوزخیان اعلام خواهم کرد که من تو را دوست دارم... ( مناجات شعبانیه)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام خواهش میکنم برام دعا کنید امروز روزه یازدهمه انتقالمه دیروز دهم بود ازمایش دادم گفت مشکوکه باید تکرار بشه برا دعا کنید مثبت بشه به امید روزی که همه نی نی سایتی ها مادر بشن
خدایا گوش کن به التماسهای من شرمسارم که با حال مستی به سوی تو کرده ام دست نیاز درازمرا گوش کن ، مرا بپذیر که جز تو ندارم قبله ای برای نماز
ترمه جون بار چندمه که انتقال داشتی لکه بینی از انتقال تا روز تست داشتی؟لطفا بیا تجربیاتتو بهم بگو خیلی استرس دارم همش فکر میکنم نشده من همش یه جنین داشتم که انتقال دادند اگه نشه دوباره باید کلی دارو بخورم
سلام بچه ها من ازمایش دادم مثبت شد برام دعا کنید تا روز سونو وبقیش همه چی خوب پیش بره به امید روزی که همه مادر بشن
خدایا گوش کن به التماسهای من شرمسارم که با حال مستی به سوی تو کرده ام دست نیاز درازمرا گوش کن ، مرا بپذیر که جز تو ندارم قبله ای برای نماز
نیلو جونم شرمنده این قسمت نیومده بودم ببینم ببخش منا لکه بینی خیلی خیلی کم داشتم در حد یه دوسه قطره اما سینه ام خیلی سقت شدن و دردی مثل زمان پری هم داشتم اگه سوال دیگه هم هست بگو عریزم
عزیزم لگه بینینم خیلی کم بود درحد یکی دوسه قطره
2706