2733
2734
میگن آب و هوای تایلند بارونیه این ماه نمی دونم والا تورو خدا هر کی رفته بگه چه طوریه؟ تو اینترنت هرکی یه چیزی میگه....واسمون هزینه اش یکیه

ولی من خودم تایلند و ترجیح می دم شوشو میگه بارونیه بریم کوش اداسی

کمک........
کوش اداسی فقط هتلت باید خوب باشه بیشتر تفریحاش تو هتله خب به جای اینکه بری کوش اداسی یا برو بدروم یا انتالیا چرا کوش اداسی من بهمن ماه رفتم تایلند بارون شبیه پودر میومد ولی مانع بیرون رفتن ما نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر دو جا خیلی هم خوش می گذره کی گفته تایلند فقط به نفع شوهر هاست اتفاقا کشور خیلی قشنگ و جالبیه تفریحات خوبی هم داره برای خانواده
بستگی داره به روحیه اتون کلا هر دو جا عالیه

بارونهای تایلند هم مانع از خوش گذشتن نیست فقط اگر به غذا حساس هستید غذاهای تایلند اذیتتون می کنه همین
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
2738
عزیزم من شهریور هم تایلند رفتم هم انتالیا..........
انتالیا و گوش اداسی از نظر اب و هوا شبیه همند ....اگه میخوای ریلکس کنی و فقط بخوری و بخوابی برو گوش اداسی خیلی خوش میگذره.اما اگه قصد خرید داری و اهل دیسکو هم هستی تایلند حرف نداره...بارونشم تو تمام فصلها هست نگران هوا نباش.خیلی باروناش شدید اما مقطعی 5 دقیقه عین سیل میاد بعد تموم میشه.
فقطم پوکت نرو خیلی اروپایی و دنج و با کلاس مخصوصا جزیرههاش مثل فیفی و جیمز باند..به نظرم 3 روز برو بانکوک تو بازاراش بترکون بعد برو پوکت ریلکس کن .من اگه 100 بار دیگه هم بخوام برم میرم تایلند نگران شوشو هم نباشکه کلی حال میکنه مگه اینکه مذهبی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706