2733
2734
عنوان

معرفى گفتار درمان خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 18264 بازدید | 52 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چندجا بردم ولی فایده ای نداشت ، یکی از پزشکان بهم  گفتاردرمانی ونک معرفی کرد بهم واقعا عالی بودن و پسرم بعد از 2 ماه کامل مشکلش برطرف شد   ببرید گفتار درمانی ونک تیم فوق العاده ای هستند

ممنون از سایت خوب نی نی سایت
2731

مامان های عزیز به جای اینکه غصه بخورید و تخم کفتر به بچه هاشون بدید با یه گفتاردرمان مشورت کنید حتی اگر شده یک جلسه برید تا مشاوره بگیرید اگر هم نمیتونید حضوریبرید این همه نرم افزار هست که دکترها مشاوره آنلاین میدن مثلا دکتر ساینا مشاور های خوبی داره تازه خانم چراغی یکی از گفتاردرمان های خوب که من کلینکشون میرم اونجا مشاوره میدن حداقل اینجوری دیگه خیالتون راحت میشه.مرکزشون توی فلکه اول تهرانپارس تیم کاردرمانی و گفتاردرمانی خوبی دارند اگر بچه سنش خیلی کم باشه گفتاردرمانی رو شروع نمیکنند اول مشاوره میدند مخصوصا این مرکز الکی خرج روی دستتون نمیزاره خیلی با وجدان کار میکنند.

سلام عزیزم منم پسرم الان همین مشکلم داره ۵ ۶ تا کلمه میگه الان که یک سال گذشته پسرتون حرف زدنش بهتر ...

سلام عزیزم الان سی و هفت ماهشه 

نه متاسفانه

گفتاردرمانی انلاین شروع کردم

منم پسرم‌دوسال و نیمشه فقط چندتا کلمه میگه دارم دق می کنم 

دور از جونت گلم. اتفاقا باید سرحال و پرانرژی باشی و بهترین تصمیم رو برای سلامت جسمی و روحی پسرت بگیری. 

کاربری قبلیم فاطمه۳۰۰ بود. یه مامان پرانرژی که دخترم تاخیر جسمی حرکتی هست.                                        https://www.ninisite.com/user/discussion/e23e69d7-fc91-45a3-9bf6-44732c09a315/فاطمه300
دور از جونت گلم. اتفاقا باید سرحال و پرانرژی باشی و بهترین تصمیم رو برای سلامت جسمی و روحی پسرت بگیر ...

سه سالش شد و همچنان همونطوره نه با گفتاردرمانی همکاری می کنی نه از نظر پزشکی مشکی داره