2737
2734

واقعا حیف شد استارتر قطع دسترسی شد😕😕😕😕😕 

دلتون خنک شددددددددددد

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
واقعا حیف شد استارتر قطع دسترسی شد😕😕😕😕😕  دلتون خنک شددددددددددد

جدی جدی سوگلی قطع دسترسی شد؟!!!!

فقط چند روز نیومدماااااا

سر ِ چی؟

تازه اومده بودم بگم دوستان پاشین برین خودتونو بندازین تو جوب, موبر بدن بخرین, اصلن هر خل بازی که میشه در بیارید تا تاپیک باقی بمونه

چه ضد حالی؟!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون سمانه رو اگر منظورته، من گير ندادم مردهست، سمانه ميخواست عكس بزاره گفتيم كسي بيدار نيست بزار ،يه ...

عزیزم اصلا منظورم سرزنش کردن شما نبود به هیچوجه ولی این اتفاق واقعا برای خودم افتاد فقط برای خنده گفتم

پیج فروش لباس نوزاد و کودک دارم قیمتا واقعا مناسب هست لطفا ببینید likado.gallery
2731
جدی جدی سوگلی قطع دسترسی شد؟!!!! فقط چند روز نیومدماااااا سر ِ چی؟ تازه اومده بودم بگم دوستان پا ...

آره نمیدونم چی شد

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
اون سمانه رو اگر منظورته، من گير ندادم مردهست، سمانه ميخواست عكس بزاره گفتيم كسي بيدار نيست بزار ،يه ...

بدترین چیز که ارزش کسیو پایین میاره هویت دروغینه

منم قدیما تو کلوب عضو بودم یه دختری بهم درخواست دوستی داد. منم نوشته بودم که آقایون پیام ندن.

اول ِ دوستیمون دختره ازم سوال بیشرمانه ای پرسید که بش شک کردم, شماره خواستم. تلفن ثابت داد. منم از ثابت ِ شرکت زنگ زدم دیدم یه دختره, اسمشو پرسیدم تایید کرذ

بهش گفتم چه کمبودی داشتی که همچین یوال وقیحانه ای رو پرسیدی

گفت :کدوم سوال

گفتن پس واسه چی میگی اسمت زینبه

گفت مدیر عاملمون بهم گفت بجاش جواب بدم!!!!!

طرفو بلاک کردم, چقد یه انسان تو دنیای واقعی ناتوان از اثبات خودش به جنس مخالف برای داشتن همدمه که میاد با هویت دروغین وقت میزاره

2738

چند روزه فقط اینجام ازکارو زندگی افتادم رسیدم صفحه 280...خدایی کلی هم خندیدم دمتون گرم.مررررررسی ازاستارتربااینکه دراین راه خودشو لو داد😂خواستم بگن ارزش داد عجیجم😍😍😍

ی سوال

چرا نمیشه نام مستعار رو تغیرر داد؟کسی تونسته تعییر بده اگه اره لطفا به منم بگید 

بچه ها بخاطر این که فکرتون دربارم خراب نشه باید برم ...دوست ندارم بخاطر تاپیک من و تشکراتم حرفایی بش ...

نه تو رو خدا نه آخه چرا تو بری اونا برن باورم نمیشه   تو رو خدا اگه این جا رو خانوش خوندی برگرد 

بچه ها تورو خدا از هم ناراحت نباشین 

اولا که اگه کسی حرفی میزنه که فلان پست ر نذارین و ..... دلیل نمیشه ایشون بد واسه کسی بخواد و بخواد قطع بشه 

من از اول هم دیدم مامان آدرین بدی ولسه کسی نخواست 

اولش گفت بحث رو باز نکنین 

یادمه با ی کاربر دیگه که ظاهرا قطع شده بحث پیش اومده بوده 

یادمه تذکر داده شده بود

نی نی یار هم تذکر داد

حالا در ادامه چه بحث هایی پیش اومده من نبودم و ندیدم 

و اما درباره استارتر 

من واسش تاپیک زدم نی می یار گفت تودش درخواست داده قطع بشه 

به خاطر ی مسایل دیگه که تو آخرین تاپیکش بود و تو آخرین تاپیک من لینکش هست 

پس ربطش ندین به کس دیگه و با کنایه رفتن استارتر رو ربط بدین به اون شخص خاص 

استارتر از چیز دیگه ناراحت بوده و رفته نه از کامنتای اینجا

هنگامی که خدا انسان را اندازه می گیرد، متر را دور قلبش می گذارد نه دور سرش😍😍😍
عزیزم اصلا منظورم سرزنش کردن شما نبود به هیچوجه ولی این اتفاق واقعا برای خودم افتاد فقط برای خنده گف ...

منم نگفتم سرزنش كردين، اون عدد سه رو گفتين توضيح دادم، اگرجه دوستان به حضور كاراگاه ها معترضن اما من ميگم خسته نباشن خيلي مريضا رو اونا حذف كردن، درسته مجازيه جدي نيست اما نميشه بي تفاوت نشست هر كي فرصت كنه سر كار بزار بخنده،منوخودمم تهمت مرد بودن بهم زدن، فقط ميكفت طرف جايي به جاي باجناقش گفتم با جناقم، تو تابيكاي ديگه ، منم گفتم ميومد به خودم ميكفت من توضيح ميدادم،نه اينكه برم اشوب كنم اين مرده، من تو تاپيك ديشب فقط توضيح خواستم خيلي منطقي، خيليا بعدش اومدن گفتن واي طفلك زنه كه، قبلش نديدن كه جنسيتو زده بود مرد و ويرايش كرد من گفتم،بعدم توهين كنه، من اتفاقا اصلا با اقايون مشكل ندارم،اما با مردي كه خودشه زن جا بزنه جرا ،چون يه شبهه تو كارشه كه دروغ ميگه، ببخشيد طولاني گفتم منظورمه خواستم برسونم،

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2706