2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای وای وای خدا یاد خودم افتاااادم همین اتفاق واسه منم اتفاق افتاد با این تفارت ک من تو مترو بودم 😁😁😁یارو جلوم بود ادامسم قشنگ پرت شد چسبید ب لباسش😁😁😁منم سریع پیاده شدم

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین
2740

دو سه سال پیش با شوهرم رفته بودیم خرید من رفتم داخل مغازه قیمت یه لباسو بپرسم وقتی اومدم بیرون رفتم اشتباهی دست یه اقاهه که کاپشنش رنگ کاپشن شوهرم و گرفتم گفتم بریم خیلی گرون میگه همون موقع شوهرمو دیدم روبروم وایساده یه نگاهی به شوهرم کردم یه نگاهیم به اون یارو فقط مونده بودم باید الان چیکار کنم   

از صدای گذر آب بود که من فهمیدم؛ تندتر از آب روان عمر روان می گذرد... زندگی را نفسی ارزش غم نیست,آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست...!!!
من پدرشوهرم تو دستشویی بود یهو در دستشویی رو باز کردم چهارطاق چندثانیه با پدرشوهرم خیره تو چشمای هم ...

😂😂😂😂

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤

باشوهرم تو خیابون دعوامون شده بود از بس بهم گیر داده بود که چرا چادر نپوشیدی و فلان  دیگه اعصاب نزاشته بود واسم اومدیم بریم رستوران منم انقدررربی حوصله بودم در ورودی که شیشه ایه اصلا ندیدم یهو پخش در شیشه ای شدم قشنگ دماغم له شد  تازه کلیم ادم از اون ور زل زدن بهم 

منم سریع برگشتم جیم شدم تو ماشین شوهرم از خنده مرده بود به جا اینکع بیا کمکم هرهر میخندید 😢

😐😑😒😓
من پدرشوهرم تو دستشویی بود یهو در دستشویی رو باز کردم چهارطاق چندثانیه با پدرشوهرم خیره تو چشمای هم ...

وای 😂😂😂 زندایی منم سر کارش میگه ی خانومه  اومد بعد خواست بره دستشویی من یادم رفت بهش بگم در خرابه 😂😂😂میگه رفت یکی از همکارای مردمم پشت سرش رفت  تق درو بازکرد😂😂😂میگفت حالا هول شده بود در باز هی میگفت ببخشید خانوم شرمنده توروخدا زنه هم داد میزد باشه بخشیدم فقط در و ببند عووووووضی 😂😂

حال متکلم از کلامش پیداست... :) 
2706