2733
2739
وای عزیزم خیلی خوب شد منم دنبال همچین تاپیکی بودم

ای جونم 😍😍😍❤❤❤

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون دوستان محتاج دعاتونم. اره لترزول مصرف کردم یه مرحله ک خیلی تخمدانام فعال شد و شدن ۳ قلوهای ناز ...

به توصیه دکتر مصرف کردین ؟منظورم اینه که صرفا به خاطر چند قلویی مصرف کردین؟

2728
ایشالا اونایی ک ندارن خدا بهشون بده هر چندتا ک دوس دارن سالم و سلامت

الهی آمین ❤

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤

ن فعلا جنسیتشون معلوم نیست الان ۱۱ هفته و ۲ روزمه فردا میخوا واسه غربالگری برم ولی بعضیا میگن ۳ قلو غربالگری دقیق نمیشه تو رو خدا دعا کنید سالم باشن خیلی استرس دارم

2740
ن فعلا جنسیتشون معلوم نیست الان ۱۱ هفته و ۲ روزمه فردا میخوا واسه غربالگری برم ولی بعضیا میگن ۳ قلو ...

عزیزم نگران نباش من رفتم سونو مشکلی نداشت ازمایش هنوز جوابش نیومده

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯

منو ترسوندی میخواستم لتروزولو شروع کنم خیلی ژن دوقلویی داریم تو خانواده مادرم

انشاالله هر 3 سالمن و صحیح و سالمم میان بغل مامان

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
ن فعلا جنسیتشون معلوم نیست الان ۱۱ هفته و ۲ روزمه فردا میخوا واسه غربالگری برم ولی بعضیا میگن ۳ قلو ...

انشاالله هر سه تاشون صحیح و سالم به دنیا میان عزیزم،استرس توی بارداری سمه واسه جنین. 

تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗