2733
2734
الان ۱۹ هفته و یه روزمه اره چن روز پیش رفتم سنو خداروشکر وضعیت نی نی ها خوب بود جنسیتشونم ۲ تا پسر ی ...

ای جونم به سلامتی ان شاالله

اره ۲۱ هفته ام

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
ای جونم به سلامتی ان شاالله اره ۲۱ هفته ام

سلامت باشی ممنون عزیز. راستی توم شیاف استفاده میکنی دکتر نگفت تا کی باید استفاده کنی ؟ من گفت ماه بعد دیگه برات امپول مینویسم بجا شیاف

یک جان چه بود صد جان منی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلامت باشی ممنون عزیز. راستی توم شیاف استفاده میکنی دکتر نگفت تا کی باید استفاده کنی ؟ من گفت ماه بع ...

نه من فقط قرص دوفاستون میخورم شیاف و امپول نداده بهم

2731
نه من فقط قرص دوفاستون میخورم شیاف و امپول نداده بهم

من از ۱۴ هفته روز یکی دو بار شکمم سفت میشه بعد ول میکنه البته از دکتر پرسیدم گفت اگه یکی دو بار باشه اشکال نداره مال حرکت بچه هاست . توام اینحوری هستی؟ 

یک جان چه بود صد جان منی 
من از ۱۴ هفته روز یکی دو بار شکمم سفت میشه بعد ول میکنه البته از دکتر پرسیدم گفت اگه یکی دو بار باشه ...

اره منم اونجوری ام کمردرد هم که نگو اصلا نمیتونم بشینم

اره منم اونجوری ام کمردرد هم که نگو اصلا نمیتونم بشینم

تازه این اولشه میگن هر چی سن بارداری بره بالا دردا بیشتر میشن البته اشکال نداره هی بسلامتی نی نی ها بدنیا بیان ارزششو داره 

یک جان چه بود صد جان منی 
می خواستم بدونم سه قلو چند هفته به دنیا میاد وتوی nicu هم موندن یانه

بستگی داره بعضیا دیدم هفته ۳۷ رو هم پر کردن و داخل دستگاه هم نرفتن بعضیام ۳۲ یا ۲۸ هفته بدنیا اومدن و داخل دستگاه هم رفتن دختر عمه من ۳ قلو باردار بود ۳۷ بدنیا اومدن اصلا تو دستگاه هم نرفتن وزن بچه هاشم عالی بود

یک جان چه بود صد جان منی 
ماشالا پس شما تقریبا خطر رو رد کردی میگن ۲۶ رو رد کنی تقریبا دیگه اوضات خوبه .شما دارو مصرف کردید یا ...

Ivfانجام دادم اوایل خیلی حالم بد بود خطر سقطشون بالا بود به خاطر همین سرکلاژ شدم