2733
2734
عزیزم بارداری یا به دنیا اومدن؟

به دنیااومدن الان سه سالشونه 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداحفظشون کنه عزیزم، سر وقت به دنیا اومدن یا زودتر از وقتشون؟ سرکلاژ شدین شما

هفته ۳۵به دنیااومدن کیسه اب ترکید.نه نشدم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
خدا حفظشون کنه براتون 

ممنون گلم

بسلامتی ایشالا. حالت خوبه وضع غذا خوردنت خوبه من همش خرابم ۴ کیلو کم کردم از اولش تا الان

خیلی افتضاح عزیزم

همش حالت تهوع هرلحظه هم گشنم میشه اصلا کلافه ام

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
چه خوب کاش ما هم بتونیم تا اونوقت نگهش داریم

دکترکلابهم استراحت مطلق داده بود.گفت وقتی درازمیکشی پاهاتوبلندکن چون امکان زایمان زودرس هست حتی گفته بودسوارماشین نشم وکلاپیاده روی وممنوع کرده بودواسم

2706