2737
2734
عنوان

بچه ها سزارین تو هفته چندم انجام میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 46745 بازدید | 43 پست

منم برای ماه آخر که رفتم استرس داشتم نمیدونم چه سونویی بود رفته بودم مقدار آب کیسه آبو نشون میداد بردم تحویل دکتر دادم چشماش درومد گفته دوباره برو سونو این نشون میده مقدار آب کمه ازم پرسید آبریزش داری منم نداشتم بازم پرسید بچه تکون میخوره منم گفتم نه از صبح غروب نوبت دکتر داشتم فرستادم بیمارستان بعد اون اومدم خونه وسایل بچمو جمع کردم فردا ظهر درست موقع اذان به دنیا اومد فکر کنم  1هفته زودتر

من عاشقم  عاشق این دنیایه دیوانه  

گل مهر جان کم مونده بسلامتی. الان دیگه بچه رسیده و کامله. معمولا ۳۸ هفته و ۴ روز سزارین میکنن. من اگه بتونم میخام تا آخر ۳۹ نگهدارم. نگران نباش اگر هم کیسه ابت پاره شه بازم وقت داری بری برای سزارین. جاری من تو خونه کیسه ابش پاره شده بود رفته بود بیمارستان تازه اونجا سونو و اینا فرستاده بودن بعد سزارین کرده بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد از 38 و قبل 40

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2731
اومدم تو تاپيك بگم برو طبيعي بزا خواهر من اين كارا چيه ديدم تويي گلي😁😁😁🙈 نترس بابا توام هر روز ...

اره میبینی 

اخه اخراش نفس کم اوردم 

صبح گفتم الان خفه میشم چند وقتیه  بد نفس تنگی گرفتم 

نی نی م خیلی بالاهه اصلا پایی نرفته

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
گل مهر جان کم مونده بسلامتی. الان دیگه بچه رسیده و کامله. معمولا ۳۸ هفته و ۴ روز سزارین میکنن. من اگ ...

من خیلی از درد میترسم 

نمیخوام کارم به اونجاها بکشه 

میخوام تر تمیز برم اتاق زایمان😆

اره میبینی  اخه اخراش نفس کم اوردم  صبح گفتم الان خفه میشم چند وقتیه  بد نفس تنگی گ ...

يكم تو خونه راه برو گلي . 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
گل مهر جونم خوشبحالت عزیزم دیگه آخراشی منکه دیگه کلافه شدم برای منم دعا کن کاش منم سز میشدم اما برای ...

وای 

من تا حالا نگران حاملگیم بودم از بس سختیو اذیت شدم 

هشت ماهه از رو تخت بلند نشدم 

الان دیگه هر شب کابوس زایمانو اینا میبینم

2738
جدیدا میرم  اخه دیگه زشته استراحت مطلق باشم دو روز دیگه میرم تو 37 😆

نه راه برو حداقل يكم كه بياد پايين ني ني😂

نه راه برو حداقل يكم كه بياد پايين ني ني😂

اره بالای سینم وایساده که اینقدر نفس تنگی دارم 

از بس خوابیدم 

خیال میکنم اگه یکم راه برم گناه کردم😐

اره بالای سینم وایساده که اینقدر نفس تنگی دارم  از بس خوابیدم  خیال میکنم اگه یکم راه بر ...

خجالت بكش ديگه ترس هم نداره 😂😂😂😂

چي بكشه شوهرت تو آينده نزديك 😂😂😂

شوهر من مگه یه ذرشم دیده 😕

دیشب تاپیک زدم در موردش 

ولی صبح نینی یار گفتم حذفش کنه

هشت ماهه نه اومده درست نه زنگ زده 😐

کلا از سختیهای حاملگی اینا هیچی نفهمیده 

ولش بابا اعصاب اینا دیگه ندارم یادم بیفته