2733
2739

شستن فرش

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بشورش یا شامپو فرش  و یا تاید لباسشویی و جوش شیریت بزنش 

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
2738

موقع از پوشک گرفتن بچم اصلا جیش نزد رو فرش

ولی چند روز پیش هوا سرد شده بود تو سالن خوابیده بود فک کنم سردیش کرد.من یه کاسه گذاشتم زیرش و روشو کف درست کردم و روشو اب ریختم.اب کاسه زیرشو خالی کردم و کاسه رو گداشتم زیرش که هوا جریان داشته باشه و یک روز کامل پنکه بهش زد.خشک شد ولی بوش و لکش نرفت.دوباره با شامپو فرش انقد زدم تا لکش رفت .ولی بوش نرفت دارم دیوانه میشم

پسرم دنیای من

با جوش شیرین آب گرم از بین  میره  بعد خوب خشک کن کاغذ روش بزار خشک بشه سرکه سیب هم خوبه 

همسر مهربانم ❤ همیش درکم کن و یک رنگ باش  مثل همیشه باش جز این از تو چیزی نمیخواهم عشقم ❤
2706