2733
2734
عنوان

آزمایش بتا

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 22 پست
آذین جون اسفند 95 که انتقال دادم و منفی شدم ،ایشالا آخر مهر می خوام برم برای هیستروسکوپی تشخیصی و خ ...

ان شاءالله عزیزم .

ان شاءالله این سری نتیجه می گیری

برای بقیه دوستامون هم دعا میکنم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

سلام عزیزان

من دوسال ازدواج کردم الان 24سالمه مرداد رفتم دکتر برای بارداری اقدام کردم و اینکه خواستم دوقلو ه داشته باشم وقرص برام تجویز کرد اما باز پریود شدم   حالا بعداز 2شهریور  تا الان پریود نشدم   ولی بی چک زدم مثبت و ازمایش خون دادم بتا خون شده34000 میشه بگید این چه معنی داره لطفا جواب بدین در بعضی جاها خوندم نوشته بودن جنین مرده  ..دارم از استرس می میرم تا فردا خل نشم خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزان من دوسال ازدواج کردم الان 24سالمه مرداد رفتم دکتر برای بارداری اقدام کردم و اینکه خواست ...

عزیزم بتات خیلی بالاست ... احتمالا دوقلوعه ... مبارکه ...من بتام بعد ۴ روز ۱۷۵۰۰ بود دکترم گفت هم احتمال دوقلویی هست هم خدای نکرده بارداری مولار یا همون بچه خور ... ولی هیچ کدوم نبود ... شما هم چون دارو مصرف میکردی احتمالش هست دو تا تخمک ازاد شده باشه و دوقلو باشه ... برو پیش دکترت میفرسته سونو و خیالت راحت میشه نگران نباش

صد در صد تیرهایی که شلیک نمیکنیم ، به هدف نمیخورند 

سلام عزیزان

من دو سال پیش یکبار بارداری خارج از رحمی داشتم که منجر به از دست دادن لوله چپم شده و الان بعد از دوسال دوباره باردار شدم،دو روز پیش آزمایش تیتراژ بتا دادم که عدد 100 بود،امروز بعد دو روز آزمایش رو تکرار کردم عددش شد 226،امروز روز ۳۶ پریودی من هستش،دکترم برام سونوگرافی نوشت برای یک هفته دیگه که ساک حاملگی رو باید نشون بده، خواستم بدونم، آیا عدد بتام نرماله؟؟ مشکلی ندارم؟؟ به نظرتون هفته بعد ساک حاملگی تشکیل میشه و تو سونو دیده میشه؟؟

2731
عزیزم بتات خیلی بالاست ... احتمالا دوقلوعه ... مبارکه ...من بتام بعد ۴ روز ۱۷۵۰۰ بود دکترم گفت هم اح ...

خدا کنه همینطور باشه ب هرچی خدا بده راضیم از وقتی جواب ازمایش گرفتم حالم واقعا خرابه ایشالا ک مشکلی نباشه وفردا دکترم بگه همچی روب راه .مرسی عزیزم 

سلام عزیزان من دو سال پیش یکبار بارداری خارج از رحمی داشتم که منجر به از دست دادن لوله چپم شده و ال ...

عالیه عزیزم ... عدد بتا حدودا دو الی سه روز دو برابر میشه ... مبارک باشه ...ایشاله به سلامتی بیاد بغلت

خدا کنه همینطور باشه ب هرچی خدا بده راضیم از وقتی جواب ازمایش گرفتم حالم واقعا خرابه ایشالا ک مشکلی ...

نگران نباش عزیزم ...من خودم انقد استرس کشیدم ولی همه چیز نرمال بود ...ایشالله که مال شمام نی نی سالم و تپل مپل بیاد بغلت ... بعدشم عزیزم به محض اینکه خدای نکرده برای جنین اتفاقی بیفته اومم تو هفته های اول سریع بتا میاد پایین و به خونریزی میفتی ... بتا بالا من نشنیدم نشانه خدای نکرده ختم حاملگی باشه

2740