2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستان دکتر حمیدرضا وفایی دارای بورد تخصصی جراحی زیبایی و پلاستیک واقعا کارش عالیه تو تلوزیونم برنامه داره راجع به جراحی های زیبایی نمونه کاره لیفت با نخم داره برید داخل سایتش ببینید از لحاظ هزینه هام خیلی منصفه.تو این مقاله راجع به لیفت با نخ توضیح دادهhttp://www.dr-vafaei.ir/news-more/52

آره از پوست بالای لب یکم میبرن لب کشیده بشه بالا

سلام عزیزم .  لیفت سانترال لب معمولا برای افرادی انجام می شود که فاصله ی لب بالا و بینی انها زیاد می باشد ولی اگر هدف شما برجسته کردن لب می باشد می توانید از روش جراحی زیبایی لب و یا گرفت برای برجسته کردن لب استفاده کنید که روش دائمی می باشد . جراح زیبایی که بنیان گذار بسیاری از روشهای جراحی زیبایی لب هستند اقای دکتر اکبر بیات می باشند که عضو اکادمی جراحی پلاستیک صورت اروپا هستند . با مشاهده ی سایت ایشون عکسهای کاملی از جراحی زیبایی لب را مشاهده خواهید کرد.

https://drakbarbayat.com

اگر شرایطشو داشته باشی و بتونی لیفت لب انجام بدی خیلی بهتر از ژل و چربیه. به نظر من اول برو ویزیت ببین دکتر چی میگنه. من خودم لیفت لب تو کلینیک اشکان انجام دادم، خیلی خوبه بابا از صدتا ژل بهتره

وای خدای من 

من هنوز فیلم جراحی های لب و لیفت سانترال لب می بینم باور نمیکنم واقعی باشه.  جان عزیز اتون نکنید با خودتون اینجوری. این دکتره اکبر بیات عجب جایی گیر آورده . دختر های روانی و احمق ایرانی میرن راحت زیر دستش .آخه کی گفته لیفت لب بکنی بعد یه اسکار خفن بزاری زیر دماغت زیبا میشی. یا لب هاتو بدی دکتر ورقلمبیده بکنه قشنگنه. 

به خدا شبیه این طفلک قربانیان اسیدپاشی هستند بعضی هاشون. 

دیروز تو صف نون بودم حواسم تو گوشیم بود یکی از همین خوشگل کرده ها مثلا اومد پست  سرم .سرم بلند کردم جیغ زدم . هوا هم کمی تاریک بود .کلی فحش داد بهم رفت . به خدا حواسم نبود .عکس العمل غیر ارادی بود .

وای خدای من  من هنوز فیلم جراحی های لب و لیفت سانترال لب می بینم باور نمیکنم واقعی باشه.   ...

واقعا جای اسکارش میمونه زیر بینی ؟ خخخخ چ با حال یعنی دختره انقدر ترسناک بوووددد؟؟؟؟؟    

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند