2752
2734

سلام

ببینید واقعا نمیشه عدد مشخصی گفت

هرکس با توجه به عاداتش و سلایقش خرج میکنه، مثلا من در منطقه شرق تهران هستم، اگه بخام از میوه فروش خرید کنم باید سیب رو کیلویی ۵ تومن بخرم، میرم تره بار محله و کیلویی ۳ تومن میگیرم

میتونم از پاساژهای شیک منطقه پوشاکم رو بخرم، اما میرم بازار و قیمت مناسبتر رو پیدا میکنم،

یعنی توی تهران اگه شل بگیری و نگردی واقعا خرج زندگی سرسام اور میشه، اما اگه یه کم وقت بزاری و خریدا رو از جای مناسب نجام بدی میتونی خرجرو کنترل کنی

اما در مورد رهن و اجاره کاری نمیشه کرد و واقعا قیمتا بالاست، شما رهن کامل رو در مناطق متوسط متری  یک تا یک و نیم حساب کن و بالای شهر روی متری دو تومن به بالا

خدایا، تنها تو زنده میکنی و میمیرانی، حیات همه ما در دست توست، خودت مراقب میوه دلم باش

مرسی دوستان.

بله . فرمایشهای شما درست . 

اما من اونقدرها هم از هزینه هایی که شم گفتید پرت نیستم.

منم الان توی شهز خودم مثلن سیب قرمز رو می خرم کیلویی 7 تومن. در حالی که اگر برم تره بار کیلویی 1500 هم میتونم بخرم.

اینجا هم مانتو 40 تومنی هست. مانتوی 600 تومنی هم هست.

برای خونه هم بین 100 تا 150 برای رهن در نظر داشتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید