2752
2734
عنوان

پسرم 4 سالش حرف نمیزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 29459 بازدید | 68 پست
۴ سالش بود حرف زد انگشت زیاد میمکه حروف هایی که با نوک زبان هست رو نمیگه 

سلام عزیزم

انگشت مکیدن پسرتان رو چیکار کردین درست شد

دختر منم ۴ سالشه انگشتش رو میخوره نمیدونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم انگشت مکیدن پسرتان رو چیکار کردین درست شد دختر منم ۴ سالشه انگشتش رو میخوره نمیدونم چیک ...

سلام عزیزم نه عزیزم کجا درست شد سال دیگه میره کلاس اول هنوز داره میمکه 

برای همین یکی از دندوناش لق شد افتاد 

2731

سلام استارتر جان

بچه تون حرف اومد . من غصه روز و شبم شده

پسرم سه سال و نیمه

تازه دو ماهه یکم جمله کوتاه میگه اونم فقط من متوجه میشم

عااااشق عدد و حروف انگلیسیه

عددها رو تا ۱۰۰ بلده تایپ کنه و علاقه زیادی به حروف انگلیسی نشون میده و میپرسه این چیه که یاد بدم بهش اما من خودمو میزنم به اون راه چون اعدادو بهش یاد دادم همه فکرش شده عدد 

خواهش میکنم اگه میتونید راهنماییم کنید

راستی چند سالگی بچه‌تونو از پوشک گرفتین؟ اخه پسر من هنوز نمیگه

چیکار کنیم من خیلی نگرانم نبردی دکتری روانشناسی جایی 

دکتر بردم گفت عادتش دادی باید از سرش بندازی حتی لاک تلخ هم گرفتم وقتی بفهمن خیلی سخته خودش ترکش میشه من دختر داییم و دختر خالمم همین طور بودن بعد خودشون ترکشون شد ولی دوتاشون بزرگ شدن رفتن برای ارتودنسی.

منم هر کار میکنم ترک نمیکنه

پسر من وقتی بیکاره انگشت میخوره بیشتر هم توی خواب 

حالا میگن بچه هایی که از لحاظ مکیدن ارضا نشدن انگشت میمکن  پسر من دو سال و دوماه شیر بهش دادم 

ولی پسر اولم ۱۸ ماه خورد اون اولی اصلا عادت نداشت به انگشت خوردن 

سلام عزیزم من پسر بزرگم که شکر خدا خوبه کلاس چهارم هست دومی اره حرف میزنه فقط بعضی حروف رو نمیگه که ...

سلام خوبین میشه اسم یا شماره ای چیزی از  گفتار درمانگرتون که فکر میکنین متفاوت بوده رو بگین؟  من خیلی لازمه. دخترم سهسالش کامل پر شده فقط کلمه میگه اوناهم بیشترش با تلفظ اشتباه! 

ببخشید زیاد سوال کردم استرس این بچه بهمم  ریخته .نفسم داره بند میاد نمیدونم چکار،کنم ۲ تا گفتار ...

این حس مادریتو با تک تک سلول های بدنم احساس کردم برا پسرم دعا کن ۶ سالشه مشکل گفتار و شنوایی داره حاجت روا بشین 

2706