2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هیچ وقت نگا نمیکنم میترسم قبلا خیلی شبکه سلامتو برنامه های پزشکیو میدیدم بعد هرررر علائمی مال هرررر بیماری که میگفتن من داشتمشون  دیگه داشتم وسواس میشدم دیگه تصمیم گرفتم اصلا نگاه نکنم چون بعضی وقتا الکی شک میندازن توی دلت آدم تا خودت مستقیم نری پیش پزشک این برنامه ها فایده ای نداره

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

ممنون ک گفتی،ولی من خیلی ناراحتم ،دلم گرفته،شوهرمم مشکل اساسی داره طبق آزمایشی ک داد،خودمم ک نمیدونم ان شاءالله ک غیر عفونت مشکل دیگه ای نداشته باشم😢😢😢

منم مامان میشم ب زودی زود ب امید خدا⁦☺️⁩
ممنون ک گفتی،ولی من خیلی ناراحتم ،دلم گرفته،شوهرمم مشکل اساسی داره طبق آزمایشی ک داد،خودمم ک نمیدونم ...

عزیزدلم منم مثل توام دلم گرفته

توکل برخدا ایشالا که همون حاجت روا میشیم به زودی😍😍

یاد خدا آرام بخش دلهاست