2733
2734
عنوان

با کلی خیانت و توهین بازم موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 55455 بازدید | 719 پست
درسته این دوستمون شرایط طلاق رو نداره ولی حرف شمام قبول نیست که میگین طلاق راه خوبی نیست بعضی وقتا ...

عزیزم کاش حرف مردم بود فقط وقتی میگه جایی رو ندارم چیکار کنه هرمشکلی راهی داره ن بزنی از بیخ بکنیش ک خدا داند چ شود

سلام 

صبح همگی بخیر 

درآمد ندارین ؟ نمیتونید مستقل زندگی کنید ؟

آگه میتونید با این مرد زندگی نکنید ؛ جوونی و عمر خودتون رو هدر ندین

😎 67 روز پیش تولدم بود اونایی که کادو ندادن امروز اماده کنند 😎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
بفکر دعا نباش این کارا چیه بشین ببین همسرت چی دوس داره انجام بده ببین اون زن چی داره ک جذبش شده تو ه ...

من هر کاری کردم ب چشمشم نمیاد عشق چشاشو کور کرده کارش داره ورشکست میشه بسکه درست نرفت سر کار و دنبال این قید همه چیزو زده فقط اینو میخواد من کلی براش قبلا تولد گرفتم سالگرد کلی بهش رسیدم اصلا  دستت درد نکنه هم نگفت البته من قبلا نمیدونستم دلیل این رفتاراش همش میگفت بخاطر مشکل مالی اعصابم خورده 

تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست
خدا کنه شوهر زن افغانیم بفهمه زنش چه غلطی میکنه    

اون ب شدت شک داره بهش  ولی من اگه شر درست کنم اخه دیگه شوهرم  دیگه شوهرم که نمیشه هیچ دشمنممم میشه

تا خدا هست هرگز دلی تنها نیست اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی زیبا نیست
اون ب شدت شک داره بهش  ولی من اگه شر درست کنم اخه دیگه شوهرم  دیگه شوهرم که نمیشه هیچ دشمن ...

وای شوهرت از اون روزی بترسه که شوهره این زنه بیاد سراغش😱😱

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
اون ب شدت شک داره بهش  ولی من اگه شر درست کنم اخه دیگه شوهرم  دیگه شوهرم که نمیشه هیچ دشمن ...

من بودم حتما حتما به شوهرش ميگفتم اما نميگفتم من زن اون اقام

ميگفتم از همسايه ها يا نمدونم از زنهاي دوستش هستم برا دوستش تعريف كرده با زن شماست

خيلي خودت داري كوتاه مياي و شوهرت از اين كوتاه اومدنت سواستفاده ميكنه😡😡

2706