2737
2734

سلام من دیروز رفتم‌ سونو دقیقاً هشت هفته ام بود ولی قلب جنین دیده نشد،دکتر برا ده روز دیگه برام سونو نوشت،گفت ده روز صبر کنم باز برم سونو ولی من خیلی نگرانم

کسی بوده هشت هفتگی رفته باشه قلب تشکیل نشده باشه بعدش ولی تشکیل شده باشه؟

راستی من هفته پیش سه روز کمی لک دیدم که خوب شد

الآن باز یه ذره دیدم  

الآن چه کنم؟؟؟؟

مولای یا مولای انت العظیم و انا الحقیر و هل یرحم الاحقیر الی العظیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انشاله ک تشکیل میشه .من لک بینی داشتم‌تو پنج هفته قلب رو ندیدن البته ب حساب خودم شش بود کلی شیاف مصرف کردم تا ۸ هفته رفتم سونو ک گفتن تو شش هفته رشد متوقف شده .و بخاطر شیافی زیادی ک مصرف کرده بودم  مجبور ب کورتاژ شدم.بنظرم شیاف مصرف نکن بجاش استراحت کن تا وقتی ک گفته سونو برید اگر خدایی نکرده تشکیل نشد مجبور ب کورتاژ نشید .

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️
2728
نمیخام توی دلتونو خالی کنم اما بعیده دیگه تشکیل بشه. بین شش تا هشت زمان تشکیل قلب جنینه مگه اینکه س ...

نمیدونم ولی بی بی چک برا من فوری تشخیص نداد

به خاطر همینم فکر میکردم دیرتر شاید تشکیل بشه

والآن خیلی غصه دارم خیلی

مولای یا مولای انت العظیم و انا الحقیر و هل یرحم الاحقیر الی العظیم
2738
نمیخام توی دلتونو خالی کنم اما بعیده دیگه تشکیل بشه. بین شش تا هشت زمان تشکیل قلب جنینه مگه اینکه س ...

الان دقیقا توی دلشو خالی نکردی تو؟!

♡♡♡هرکه خود داند و خدای دلش که چه دردیست در کجای دلش♡♡♡♡
خانواده شوهرم اصلا از بارداریم خبر ندارن چی بگم بهشون؟

نگو عزيزم من چهار ماهم بود گفتم

قلب جنينتم ايشالا تشكيل ميشه

فقط و فقط توكل كن بخدا

دكترا به منم گفتن قلب بچت اصلا تشكيل نميشه

الان بچه ام رو پام خوابه عزيزدلم

همه چيز دست خداست

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
الآن که باز لک دیدم خیلی دل آشوبه گرفتم

اصلا استرس نداشته باش

لكت هم ممكنه از استرست باشه

فقط نفس عميق بكش و ارامش داشته باش

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706