2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واکسناش رو جواب نداد چند ماهگی بچش دندون دراورد هم نگفت لابد میخواد الان بگه تازه بدنیا اومده نه د ...

واکسن بدو تولد و ۲ و ۴ و ۶ ماهگی داره ۱ و نیم سالگی هم داره و مییره تا ۶ سالگی

خدایا شکرررررت
الان تاپیک میره جز پربازدید هاااااا استارتر هم حالا چه پسر چه دختر همینووو میخاااد بیخیال شین...&nb ...

حالا مگ بره جز پربازدیدا یه مدال میزنن تخت پیشونی ادم خب بره اگ عقده بعضیا اینجوری خالی میشه بزارید بره😑😑😑😑

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
واکسن بدو تولد و ۲ و ۴ و ۶ ماهگی داره ۱ و نیم سالگی هم داره و مییره تا ۶ سالگی

عه سرچ کردی

همون اول جواب میدادی درست بود😜

برای ادم نابینا شیشه با الماس فرقی نداره پس اگه کسی قدرتو ندونست فکر نکن شیشه ای مطمئن باش اون نابیناست
بی خیال چه قدر پیگیرید . راستی به من خوشامد نگفتید ها . من هیچ دوستی ندارم خوشحال میشم شما دوستای خو ...

خوش اومدی عزیز

من و عشقم باهم یه کاربری هستیم پس تو تاپیکای زنونه نفسم رو اذیت نکنید

استارتر من کاری به حرفای بقیه ندارم ولی فکر میکنم  بقیه هم موافق حرفم باشن.چه خانومی  چه آقا آدم با مادرش قعر نمیکنه.هر چقدرم  اذیتت کرده باشه. پیامبر میگن هر چقدرم به مادرتون  خدمت کنین نمیتونین  حتی یک روز که تو شکمش حملتون  کرده رو جبران کنین. حالا شما اون یک روز و جبران کن.بقیش  و قهر باش.تمام

السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک. دست من و دامن تو آقا.این ماه حاجت روام کن😢🙏
2706