2737
2734
عنوان

معرفی کاربران منتخب نی نی سایت در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 8421 بازدید | 197 پست
چرا منو نگفتین بیام؟منکه این گوشه نشستم دارم ماستمو میخورم  چیکار به کارتون داشتم😁

چرا قيمه رو ميريزي روي ماستا؟😂😂😂

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط از وقتی عکس ها و لایو های نی نی سایت دیدم فهمیدم تصوری که من از خانم تهرانی داشتم چقدر با واقعیت فرق داره:))تازه یکبار اشتباه هم گرفته بودم با یکی از همکاران تون:))

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
2740
عزیزدلم تولدت با بهترین و شادترین آرزوها مبارک  از نظر من شما بهترین کاربر امسال بودید♥

مرسی 

شما همیشه به من لطف داشتین 🌹🌹🌹🌹

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
خانم مدیرمعرفی نمی فرمایید،؟

بعضی از کاربران تمایل نداشتند که عکسهاشون در سایت نمایش داده بشه بنابراین ما هم عکس این عزیزان رو نمایش ندادیم. تصویر مربیان محترم و یکی از کاربران برگزیده است

خانم تهرانی سلام

چرا امکان حذف تاپیک رو دوباره فعال نمیکنین؟

اینجا یه فضای زنانه است و واقعا احتیاج داره

ادم میترسه درد و دل کنه دیگه

بخش عمده ای از تاپیکا شده *نی نی یار بیا*و امثال این موضوع

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عاچقتم😁 مانتو سفید لاغره

عزیزمی😍😍😍دیدی چی شد 😂😂😂

تا رفتم مانتو سفیدرو ببینم برداشت عکسارو😂😂😂😂😂

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤