2733
2734
عنوان

ورزش و لانه گزینی

| مشاهده متن کامل بحث + 22219 بازدید | 48 پست
منم منتظرم این ماهم قرص مدروکسی خوردم برای تنطیم پریودم ازشبه ۱۳ تا همین دوشب پیشم اقدام کردیم خرماو ...

عزیزم انشااله که مامان شده باشی . قرص مدروکسی برای چی خوبه؟ چند وقته اقدام کردی؟ ببخشید نظر میدم ولی فکر میکنم بد نباشه یه چک بی بی بزنی خیالت راحت شه . من شنیدم میگن نباید زیادی گرمی بخوریم 

من ازوقتی اقدام کردم پریودام بهم ریخت ده پونزده روز تاخیرداشتم هرماه مدروکسی میهوردم که مرتب شه.من خیلی وقته جلوگیریو گداشتم کنار ولی شاید درماه کلا یروز اقدام داشتم اما این ماه سومین ماهی بود که ازبعده پریودم یه شب درمیون اقدام داشتم تا روز ۲۵ سیکل 

میشه واسه زودتر مامان شدنم  صلوات بفرستید😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشااله به سلامتی نی نیتو به دنیا بیاری نازگل جونم . میشه بپرسم چه ورزشی انجام دادی؟ اضافه وزن داشتی ...

ممنون گلم

من یه ورزش سبک کششی میرفتم.یوگا

بله اضافه وزن داشتم تا دلت بخواد!بعد با رژیم و ورزش سه کیلو کم کردم ک حامله شدم😆

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
ممنون گلم من یه ورزش سبک کششی میرفتم.یوگا بله اضافه وزن داشتم تا دلت بخواد!بعد با رژیم و ورزش سه ک ...

عزیز دلم مامان گل انشااله بعد اینکه نی نی اومد ورزش رو حسابی شروع کن البته من شنیدم کسی بچه شیر بده لاغر میشه

2728
من ازوقتی اقدام کردم پریودام بهم ریخت ده پونزده روز تاخیرداشتم هرماه مدروکسی میهوردم که مرتب شه.من خ ...

انشااله همین ماه مامان میشی و یه نی نی سالم و صالح بدنیا میاری. من خیلی نگرانم آخه سنم داره میره بالا همش میگم نکنه دیگه هیچ وقت نتونم بچه خودم رو داشته باشم

عزیز دلم مامان گل انشااله بعد اینکه نی نی اومد ورزش رو حسابی شروع کن البته من شنیدم کسی بچه شیر بده ...

آره انشالله

انشالله شما هم به زودی مامان شی گلم😍😍😍😍

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

سلام عزیزم شما موقعی که باشگاه میرفتی فهمیدی حامله ای یانه ؟؟

تو استراحت مطلق حامله شدی

آخه منم آمپول hcg زدم و اقدامم میترسم لانه گزینی انجام نشه

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
سلام عزیزم شما موقعی که باشگاه میرفتی فهمیدی حامله ای یانه ؟؟ تو استراحت مطلق حامله شدی آخه منم آم ...

لام عزیز دلم بله زمانی که باشگاه میرفتم باردار شدم . از ماه پنجم بارداریم به علت دوقلویی و پایین بودن جفت استراحت مطلق شدم البته خودم تا ماه هفتم هنوزم سرکار رفتم. نگران نباش انشااله همین ماه جواب انتظارت رو میگیری. فدات سعی کن بعد نزدیکی تاسه روز یشتر استراحت کنی و  یکی دوهفته ورزش سنگین انجام ندی مثلا من تو زمانیکه حس میکردن باید لانه گزینی انجام بشه روی تردمیل راه میرفتم نمیدویدم و کلا همه چیزا رو سبکتر انجام میدادم 

2740
لام عزیز دلم بله زمانی که باشگاه میرفتم باردار شدم . از ماه پنجم بارداریم به علت دوقلویی و پایین بود ...

ممنون گلم خدا دوقلوهاتو برات حفظ کنه دعا کن منم باردار شم عزیز 

خیلی سختی کشیدم 

شما با دارو باردار شدی؟؟

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
ممنون گلم خدا دوقلوهاتو برات حفظ کنه دعا کن منم باردار شم عزیز  خیلی سختی کشیدم  شما با ...

ممنونم فدات . انشااله تو هم به همین زودیا خبر مامان شدنتو بهمون بدی. آره فدات منم درمان کردم اول چند ماهی قرص میخوردم و آمپول میزدم بعد با وجود اینکه فولیکول خوب داشتم باردار نمیشدم بعد دکتر برای شوهرم آزمایش گرفت که اونم مشکل داشت و سه ماه دارو مصرف کرد بعدش دوباره داروهای منو شروع کرد که اونموقع شکر خدا باردار شدم.لتروزول از شب سوم هر شب دوتا آمپول hmg تو شب دهم و دوازدهم بعدشم چهاردهم hcg البته قبل hcg سونو رفتم که سه تا فولیکول خوب داشتم 

ممنونم فدات . انشااله تو هم به همین زودیا خبر مامان شدنتو بهمون بدی. آره فدات منم درمان کردم اول چند ...

سلام عزیزم انشالله بچه هات با سلامتی بیان بغلت یه سوال داشتم شما بعد آمپول دل درد و کمر درد نداشتی؟ بعد آمپول چند ساعت بعد اقدام کردی چند بار؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

من کلومیفن و لتروزول خوردم البته دکترم داد روز 13 سونو داشتم که سه تا فولیکول خوب داشتم همون روز آمپول زدم دوتا بعد 36 ساعت یکبار رفتم اقدام ده روز بعد آمپول بی بی گذاشتم منفی شد بنظرت باردار میشم؟ آزمایش شوهرم خوبه

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
سلام عزیزم انشالله بچه هات با سلامتی بیان بغلت یه سوال داشتم شما بعد آمپول دل درد و کمر درد نداشتی؟ ...

فدای مهربونیت عزیزم بچه های من خرداد ماه بدنیا اومدن این تیکر اولین تولدشونه. عزیزم من از بیست و چهار ساعت بعد آمپول شروع کردم سه شب نزدیکی . درد هم از عوارض آمپوله چون من هر ماهی که استفاده میکردم درد رو داشتم نگران نباش

من کلومیفن و لتروزول خوردم البته دکترم داد روز 13 سونو داشتم که سه تا فولیکول خوب داشتم همون روز آمپ ...

عزیزم حتی اگه مثبت هم بود کاذبه چون اثر آمپول بی بی رو مثبت میکنه. فدات انشااله که بارداری پونزده روز بعد تزریق hcg بی بی بزن . نگران نباش مطمین باش که باردار میشی فقط اصلا استرس نداشته باش و به خدا توکل کن ممکنه یه چند ماهی طول بکشه ولی حتما میشه. ضمنا من عکس رنگی هم انداختم

عزیزم حتی اگه مثبت هم بود کاذبه چون اثر آمپول بی بی رو مثبت میکنه. فدات انشااله که بارداری پونزده رو ...

مرسی عزیزم  من یه دختر سه ساله دارم دوست دارم حتما پس دار بشیم برام دعا کن 

2706