2733
2734
عنوان

دعوتنامه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 19330 بازدید | 737 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام اوری جان
مسافرت خوش گذشت ؟
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
دوستان شما خودتون خرید میکنید یا اینکه وجه مورد نظرو میریزید به حسابشون؟
شیخی به زنی فاحشه گفتا :مستی!
هرلحظه به دام یک کسی پا بستی
گفتا شیخا! هرآنچه گویی ،هستم
اما تو؟چنان که می نمائی ،هستی؟
2731
بهاره جان هر کدوم که برات راحتتره انجام بده چون این انجمن معتبره من تا حالا مورد منفی ازشون نشنیدم جایی ...من اگه فرصت کنم خودم خرید میکنم
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است

بازارچه خیریه محک برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در روزهای 16 و 17 شهریور ماه از ساعت 10 تا 20 در محل بیمارستان محک برگزار خواهد شد.
ادرس:
میدان اقدسیه، ابتدای بزرگراه ارتش، سه راه ازگل، بلوار شهید مژدی، بلوار محک، موسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک
به نقل از ف ب خانه ایرانی مولوی :
**
دوستان عزیز پنج شنبه (امروز) از ساعت 11 صبح در خانه ایرانی مولوی به کمک شما نیاز داریم.

از ساعت 11 صبح، آذوقه و لباس گرم برای ارسال به مناطق زلزله زده بسته بندی خواهد شد تا توسط وانت ارسال شود.

برای بسته بندی ها منتظر حضورتان هستیم.
در صورت امکان برای در اختیار گذاشتن وانت تماس بگیرید. به چند وانت نیاز داریم.

خانه ایرانی مولوی: خ مولوی- روبه رو سه راه تختی- ک قفل سازان- پلاک 3
تلفن ها:
55603436
55154165
09353960836
من رؤیایی دارم، رؤیای آزادی
رؤیای یک رقصه بی وقفه از شادی

من رؤیایی دارم، از جنسِ بیداری
رؤیای تسکینِ این دردِ تکراری

دردِ جهانی که از عشق تهی می شه
دردِ درختی که می خشکه از ریشه

دردِ زنایی که محکومِ آزارن
یا کودکانی که تو چرخه ی کارن

تعبیرِ این رؤیا درمونِ دردامه
درمونِ این دردا تعبیرِ رؤیامه
رؤیای من اینه: دنیای بی کینه
دنیای بی کینه، رؤیای من اینه

من رؤیایی دارم، رؤیای رنگارنگ
رؤیای دنیایی سبز و بدونِ جنگ

من رویایی دارم که غیر ممکن نیست
دنیایی که پاکه از تابلوهای ایست

دنیایی که بمب و موشک نمیسازه

موشک روی خواب کودک نمی ندازه

تو دنیای رؤیام زندونا تعطیلن
آدم ها به جرمِ پرسش نمی میرن

تعبیرِ این رؤیا درمونِ دردامه
درمونِ این دردا تعبیرِ رؤیامه
رؤیای من اینه: دنیای بی کینه
دنیای بی کینه، رؤیای من اینه
2706