2733
2734

ی گروه کره ای هستن که موزیک ویدیو دارن و رقص و موسیقی و ...دخترم از دوستاش در موردشون شنیده و به شدت علاقه مند به اینا شده اصلا فکرو ذکرش شده این گروه .خودش 13 سالشه و دایم میخواد با من در موردشون صحبت کنه و همش هم میخواد اینترنت داشته باشه که آهنگهای جدیدشون رو گوش کنه .میخوام ببینم شما اطلاعی از این گروه دارید ؟مشکلی ندارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدیدا هنرپیشه های کره ای ذهن بچه های ایرانی رو تسخیر کردن. بچه منظورم همین سیزده چهارده ساله

اره واقعا چکار میکنن که بچه ها رو اینجوری میکنن ،دخترم امروز میگفت تنها آرزوم اینه برم کره .واقعا نگرانم ولی نتونستم هیچ جایگزینی هم برای علاقه ش پیدا کنم 

من دقیق نمیشناسم ولی تا اونجایی که میدونم مشکلی ندارن منظور چه مشکلی هست؟  

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ     ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ    دانی که از آدمی چه ماند پس مرگ    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ 
2740
اره واقعا چکار میکنن که بچه ها رو اینجوری میکنن ،دخترم امروز میگفت تنها آرزوم اینه برم کره .واقعا نگ ...

منم زیاد دیدم تو شاگردهام

یعنی تمام مشخصات هنرپیشه های کره ای رو از حفظن. از تاریخ تولد گرفته تا غذای موردعلاقه !

برای منم خیلی عجیب بود.

در مورد این گروه سرچ کنید خودتون

حسبنا الله و نعم الوکیل
منم زیاد دیدم تو شاگردهام یعنی تمام مشخصات هنرپیشه های کره ای رو از حفظن. از تاریخ تولد گرفته تا غذ ...

واااای مثل دختر من دقیقا تاریخ تولدشون و رنگ مورد علاقه و هزار تا کوفت دیگه شونو میدونست واقعا اینا منو میترسونه 

البته تاحدودی طبیعیه. ما خودمونم نوجوون بودیم به بازیگرها و هنرپیشه ها علاقه ی خاصی داشتیم. فقط علاقه ی افراطی نشه. به نظرم دوره ایه. سعی کنید غیرمستقیم به چیزهای دیگه علاقمندش کنید.

حسبنا الله و نعم الوکیل

عزیزم این گروه تو کره خیلی معروف اونام از ما بدتر رو مسائل اخلاقی حساسن به خصوص سلبریتی هاشون . اولا خیلی خوبه که به شما میگه راجع بشون دوما حرف شوهرتونم درسته ولی خب باید کنترل کنین همه وقتشو پای اینا نزاره 

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ     ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ    دانی که از آدمی چه ماند پس مرگ    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ