2752
2734
عنوان

ختم چهل روزه دعای ناد علی (ع)

| مشاهده متن کامل بحث + 32742 بازدید | 303 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوستان جوجپری هستم. ممنون از انرژی خوب و‌دعای قلبیتون. انشاالله خدا حاجتمو بده و همه ی شما دوستانم حاجت روا بشید. من برای همه تا الان خوندم ولی نتونستم اعلام کنم. بعد از اینم برای همه میخونم. انشاالله خدا و آقای عادلم علی جانم از هممون قبول کنه 🙏🏻

عزیزم شاید به صلاحت نبوده شاید خدا برات بهترشو در نظر گرفته... دعا میکنم خدا بهترینهارو بهت بده

ان شا الله شما دعاکن برام

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 

نفر۲۸: امروز به نیت shilajoon  دعای نادعلی رو خوندیم. حاجت روا باشن.

امضات رو خوندم.... اشک توی چشمام جمع شد... خودمم هم تقریبا با همین مشکلات دست و پنجه نرم میکنم..... برات دعا کردم به حاجتت برسی

نفر۲۸: امروز به نیت shilajoon  دعای نادعلی رو خوندیم. حاجت روا باشن. امضات رو خوندم.... اشک تو ...

خیلی ممنون عزیزم انشاالله شماهم

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  
2706