2733
2734

سلام .

اینو دیروز سفارش دادم 

اوندم خونه ابجیم و بقیه گفتن خیلی سادس  

حالا به دلم اومده

شما نظر بدین اگه خوب نیس برم عوض کنم.

ممنون جیگرا

مدل بهتر اگه مد نظر دارید برام بزارید.

تختش ساده نوجوان هست

مادر که میشوی نمیدانم از کجا ،کی،چطور؟این همه تغییر ،این همه صبر،این همه عشق❤  پیدا میشود.....

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بینهایت شیکه.مبارک باشه. اصلا عوضش نکن. میز توالتم گرفتی؟

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

عزیزم مبارکش باشه ، خیلی مرتب و شیک هست، ولی من خودم یه کم رنگ رنگی بود، بیشتر میپسندیدم، برا پسر هم م ست همه ی وسایلش رو باسی وسفید خریدم

خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید
2740
بنظر من.ک عالیه.خودمم تصمیم دارم انشآلله بچه دار شدم سفید بگیرم سرویس چوبشو

وای مرسی  

مادر که میشوی نمیدانم از کجا ،کی،چطور؟این همه تغییر ،این همه صبر،این همه عشق❤  پیدا میشود.....

میتونی عروسکای رنگی رنگی و روتختی رنگی و شاد بگیری ک از حالت بی روحی دربیاد

ممنون گلم حتما این کارو میکنم  

2706