2752
2734
عنوان

زاج سفید وعفونت؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10339 بازدید | 28 پست
یه خانومی میگفت یکبار گذاشته کلی عفونت ازش خارج شده😮

چی گذاشته؟

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم از عسل و نخود زنان و سیر و عنبرنساء استفاده کردم همه را جدا جدا برای عفونت خیلی خوبه هیچ مشکلی ه ...

من زاج سفید گذاشتم اما فرداش سوزش و خارش شدید گرفتم. بعد دو روز همه واژنم پوست پوست شد. فک کنم تا رحمم همین جوری سوخته

🔕  لایییکک نکنیییییییییین  🔕
چقد گذاشتی؟ حتما زیاد بوده مقدارش؟

یدونه گذاشتم فقط. مسیر واژنم تا جایی گه میتونستم ببینم پوستش جمع شده بود مثل سوختگی بعد از دوروز سفید شد و پوست انداخت همش.

🔕  لایییکک نکنیییییییییین  🔕
وای من دارم می میرم از عفونت توروخدا بگین چیکار کردین عفونتم خیلی زیاده یه ماهه هست پماد کلوتریمازول ...

گلم قرص های شیمیایی متاسفانه عوارضشون خیلیییی بیشتر

بیا این تایپیک گلم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2139310/بالاخره-مامان-شدم?postId=71677526

وای من دارم می میرم از عفونت توروخدا بگین چیکار کردین عفونتم خیلی زیاده یه ماهه هست پماد کلوتریمازول ...

دقیقا همینه منم مثل تو یه مدت سیر گذاشتم داخل رحمم که تاثیر نداشت خیلی بعد دیشب زاج سفید زدم