2733
2739
عنوان

ازدواجه عادل فردوسی پور ..

| مشاهده متن کامل بحث + 4568 بازدید | 82 پست

به نظر من چون یه عده ادم تازه به دوران رسیده هستن که تازه به یه نون و نوایی رسیدن از یه طرف مردم فکر میکنن اینا خیلی شاخن در صورتیکه خانواده های خیلی پایینی دارن موندن الان باید از کدوم قشر زن بگیرن اگه دختره مثل خودشون باشه که خوب کسر شانشون هست و اگه دختره پولدارتر باشه که یه عمر میزنه تو سرش.

فکر میکنن الان مردم بیکارن بیست و چهار ساعته به انتخاب اینا فکر کنن این ادما از قضاوت شدن میترسن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ی سوال دیگه ای هم دارم... این بازیگرا و مجری ها و خواننده ها و  آدمای معروفی ک ازدواج ن ...

باهر کسی رابطه عاطفی رو شروع میکنن که طرف سرش ب تنش بی ارزه و مورد اعتماد باشه.نمیان با یه بی شخصیت رابطه برقرار کنن که طرف ببره عکس و فیلماشو هم پخش کنه که

تهمت مثل ذغال است..اگر نسوزاند سیاه میکند😑
2731

حالا ببین اخرم ده سال دیگه معلوم میشه گلزار تو امریکا سه چهار تا بچه از یه زن خارجی داره.

باید صدا و سیما قانون بذاره که کارکنانش هر چه زودتر باید متاهل بشن مثل استادای دانشگاه که بهشون مهلت میدن که زودتر ازدواج کنن.

کدوم زنی فردوسی پور و تا ساعت 2 تحمل میکنه😂

وای ازش متنفرم ینی!!!!! 😝

یکی فردوسی پور، یکی دیگه هم اون مجری آقای گزارشگر... واااای خدااااا... اینا از دهن دماغاشون فوتبال درمیاد... تموووووم واو ب واو صحبتا و رفتاراشون فوتبالیه... 😧

دیگه گندشو درآوردن!! ینی ب هیچ چیز دیگه ای فکر نمیکنن از بس غرق فوتبالن...

چ زندگی چندش آور و بیخودی دارن... 😵

🌯 ‏با یک تکه سنگک هم میتوان مست شد، اگر پنیرت، پنیر لیقوان باشد🧀😊                                  و  یار آمده باشد و با خودش مشروبات الکلی آورده باشد😆😎✌️🍷
اون که میگه اگه زن بگیرم باید از مادرم جدا بشم منم نمیخوام از مادرم جدا بشم.مرد ایرانی است دیگر

وای خدا اون خیلی بچه ننه س..کدوم عروس قبول میکنه اخه

رسای نازنین من...

اینا اکثرا سرشون رو با کار گرم میکنن و وقتی احساس نیاز و تنهایی شدید کردن میرن دنباله ازدواج و زندگی مشترک.

بعصی هاشونم با یکی رل میزنن و درواقع باهاش زندگی میکنن بدونه عقد!

2738
اون که میگه اگه زن بگیرم باید از مادرم جدا بشم منم نمیخوام از مادرم جدا بشم.مرد ایرانی است دیگر

به قول سریال جاده قدیم خاک مینه سرش.

مگه مادرش تا چند سال دیگه زنده هست؟

بره یه خونه دو طبقه بخره و طبقه بالا خودش بشینه طبقه پایین مامانش و یه پرستار 24 ساعته هم بگیره براش.

چند سال پیش تو یه مجله در مورد عمو پورنگ خونده بودم ک نوشته بود خواستگاری خیلی زیاد رفتم ولی هیچ دختری قبولم نکرده چون میگن خیلی لوس و بچه هستی و نمیشه ب عنوان تکیه گاه روت حساب کرد😅

باهر کسی رابطه عاطفی رو شروع میکنن که طرف سرش ب تنش بی ارزه و مورد اعتماد باشه.نمیان با یه بی شخصیت ...

عزیزم مگه هرکی سرش ب تنش بیارزه  مورد اعتماده؟؟؟  آدم ب چشمای خودش نمیتونه اعتماد کنه، چ برسه ب ی غریبه...

ب هرحال از هر ۱۰ تا دوستی ک میگیرن، یکی ۲تاشون احتمالش هست ک بخواد بعد رابطه  باهاش بد شه و کدورت و دشمنی برداره...

چ میدونم والا... ینی از اینهمه آدمای مشهور  هیچکدومشون این مدلی لو نمیرن؟؟ 😕

🌯 ‏با یک تکه سنگک هم میتوان مست شد، اگر پنیرت، پنیر لیقوان باشد🧀😊                                  و  یار آمده باشد و با خودش مشروبات الکلی آورده باشد😆😎✌️🍷

یه ذره از رامبد یاد بگیرن مردم سه تا سه تا زن میگیرن اونوقت اینا از مسئولیت ازدواج و طلاق میترسن.

این همه رامبد میگه بچه دوست دارم پس چرا بچه دار نمیشه؟

منکه شک دارم خودش مشکل داره بالاخره یه دفعه تو طول این همه سال باید از دستش در میرفت دیگه.

2706