2733
2739
عنوان

کسی با دستگاه ایکس بادی لاغر کرده

76388 بازدید | 24 پست

مادرم ميخواد لاغر بشه 15 کیلو اضافه وزن داره ميخواستم از تجربیات شما استفاده کنم و راهنماییش کنم چون هزینه هاشم بالاست

در واقع ایکس بادی برای اولین بار از اروپا معرفی شد. ایکس بادی یک تحریک‌کننده الکتریکی ماهیچه است که به اختصار EMS خوانده می‌شود و در واقع لباسی است که با پوشیدن آن تمام ماهیچه‌ها با هم مورد هدف قرار می‌گیرند. EMS تکنولوژی تازه‌ای نیست؛ فیزیوتراپیست‌ها سال‌هاست برای توانبخشی عضلات از آن استفاده می‌کنند. ایکس بادی ، این تکنولوژی اثبات شده را ارتقا داده است. یک لباس کامل را تصور کنید که قدرت EMS را به عضلات اصلی‌تان به طور همزمان اعمال می‌کنند؛ در حالی که در زمانی کوتاه، مثلاً 20 دقیقه نرمش می‌کنید، ایکس بادی تلاش شما را تشدید می‌کند. این نرمش تنها در چند دقیقه تأثیر بهتر و متعادل‌تری خواهد داشت نسبت به حالت عادی که ممکن است نرمش در باشگاه ورزشی چندین ساعت طول بکشد. ایکس بادی ماهیچه‌ها و عضلات شما را تقویت می‌کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم الان ٣ جلسه اس ميرم به نظر من عاليه .... هيچوقت روي ٥-٦ جلسه نميتونيد نتيجه بگيريد كه تاثير داشت يا نه ... اما من اثرش رو روي عضلاتم حس ميكنم .... و به نظرم خيلي خوبه ... براي كسي كه سوخت و سازش استاپ كرده و رژيم و ورزش نرمال جواب نميده خيلي خوبه

در واقع ایکس بادی برای اولین بار از اروپا معرفی شد. ایکس بادی یک تحریک‌کننده الکتریکی ماهیچه است که ...

ميشه بپرسم تا چند كيلو اضافه وزن رو جواب ميده كه ادم كم بكنه؟

2738

ايكس بادي بي نظيره من ميرم واقعا عاليه ولي به شرط اينكه صبور باشيدو پشت هم و مرتب بريد ، اصلا وزن كم نكردم كه هيچ اضافه هم كردم چون چربيهاي بدنم كم شده و به جاش عضله سازي داشتم كلي بدنم فرم گرفته

ميشه بپرسم تا چند كيلو اضافه وزن رو جواب ميده كه ادم كم بكنه؟

ببين به وزن فكر نميكني اصلا .... اولا سايزت فوق العاده كم ميشه ، و عضله سازي ميكني ، چربيهات كم ميشه و عضله هاي فرم گرفتهجاشو ميگيره پس دنبال وزن كم نباش اما تا دلت بخواد سايز كم ميكني و فرم ميگيري ، من الان جلسه ٢٣ ام ، باس ن م حسابي سفت شده اومده بالا ، عضله هاي پاهام و شكم ام ، گودي كمر اينا واقعا عالي شده ، ولي توقع نداشته باشيد توي ٥-٦ جلسه بايد مرتب بريد از جلسه ١٢-١٣ تازه حس ميكنيد وراه ميافتيد 😊

ببين به وزن فكر نميكني اصلا .... اولا سايزت فوق العاده كم ميشه ، و عضله سازي ميكني ، چربيهات كم ميشه ...

واقعا جواب میده؟ من تازه زایمان کردم ب شدت هیکلم بهم ریخته میخوام برم ولی نمیدونستم خوبه یا نه؟ میشه راجع ب هزینه هاشم بگی عزیزم

من اون زخمی رو خوردم ک تو از حس کردنش مردی💔 میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی🙏💓
سلام دوستان كسي ايكس بادي شيراز سراغ داره؟

عزیزم از کسی که رفته باید بپرس من خودم دوسال باشگاه رفتم اصلا هیچی به هیچی دو ماه مونده بود به عروسیم دوستم همین اینشیپ بادی و بهم معرفی کرد از این جلیقه ها میپوشن خدایی تو دو ماه ده کیلیو کردم باورم نمیشه لیاس عروس اندازم میشه انقدر زود نتیجه میگیری که خودتم باورت نمیشه عکس من داخل پیجش هست ببین چقدر تغییر کردمhttps://www.instagram.com/inshapebody_royal/?hl=en

روش EMS یه روش جدیده که میشه با اون هم وزن کم کرد هم عضلاتتو اضافه کرد. من مجموعه اینشیپ بادی رفتم . چند تا شعبه داره میتونی همونی که بهت نزدیکتره بری. واسه من چون وضعیت عضلاتم خیلی بد بود چند ماه نوشت . خوبیش اینه همه چیز تحت نظر خوشونه و همش چک می کنن وضعیت پیشرفتتو و برنامه غذایی هم دارن. 

راستش من خودم چند نفر دیدم که با این دستگاه سریع لاغر کرده بودن، جذب شدم برم

الان مدتی دارم میرم اینشیپ بادی همین که مربی دائم بهت میگه چه حرکتایی بزنی و جلیقه الکتریکی هم داره آدم  حین ورزش حس خوب داره و واقعا هم وزن کم کردم و هم بدنم سفت شده

2706