2752
2734
عنوان

بزندگان مسابقه بهترین سرآشپزها

| مشاهده متن کامل بحث + 2188 بازدید | 151 پست
من مسابقه ای رو دوست دارم که تبلیغی نباشه  واقعا به کارها رای داده بشه  دوستانی که شرکت ...

موافقم باهات عزیزم 

اما تو یه مسابقه اسامی رو نذاشتن باز هم روابط تل گرامی و دایره دوستان نی نی سایتی تاثیر داشت 

چون میگفتن کدوم. عکس واسه خودشونه تا دوستان رای بدن 

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
موافقم باهات عزیزم  اما تو یه مسابقه اسامی رو نذاشتن باز هم روابط تل گرامی و دایره دوستان نی ن ...

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
2731
ای وای ژله تزریقی خواهر شوهرم رای نیاورد یعنی حالا جواب خواهر شوهر رو چی بدم    

میگم کار سختیه ژله تزریقی؟

اخه جایزش چشم گیر نیست خیلی  بیشتر فانه 😊 من خودم اعصاب مسابقه رو ندارم همیشه یه حرفی توش هست ...

والا لیلا جون یه جوری به من میگن قضاوت نکن و ... انگار فقط من گفته بودم نتی هست😐😐😔

انقدر همه بهشون گفته بودن که تاپیک زدن واسه اثباتش منم ندیده بودم تاپیکشونو گفتم نتی هست بعدم عذرخواهی کردم😕😔

اگرچه اگه من بودم به جای عکس از زوایای مختلف غذا عکس از کاسه و اون سینی خوشگل میذاشتم با کاغذ نی نی سایت کنارش و به قول دوستان اعصاب خودمو هم خرد نمیکردم😁😁

با این حال مری طلا جان بازم عذر میخوام امیدوارم همیشه موفق باشی🌷🌷

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
توام جلز ولزکن دلت بسوزه توکه جایزه نگرفتی😝😝اصن تاحالاهیچکس همچ۷ جایزه ای نگرفته😜😛

من که شرکت نکردم 

من نیمرو هم میذاشتم ۵۲۵ تا رای میاورد😂😂😂😂😂😂

حسودی میکنین به مابرنده ها??😝😝😝😝دلتون بسوزه 😝😝😝😝

😅😅😅😅😅

کیکت عالی بود من رای داده بودم😍😍😙😙

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
2706