2752
2734
عنوان

بزندگان مسابقه بهترین سرآشپزها

| مشاهده متن کامل بحث + 2188 بازدید | 151 پست
آره دیدی. ترسیدم یه عده ببینن نتونن این غذا رو تهیه کنن من شرمنده اشون بشم 😂

همین تزئنیش کلی سلیقه میخواد واقعا😍

من با همین مواد این غذا رو درست کنم نمیشه نگاهش کرد😂

زیبایید، اما خالی هستید. برایتان نمی‌شود مُرد.
مزه اش رو از کجا تشخیص دادی؟ ولی انصافا خلاقیت میخواد سیب زمینی تخم مرغ رو اینطور تزئین کردن 😅

من عاشق سیب زمینی تخم مرغ و قاطی کنم با پیاز داغ بهش نعنا هم بزنم 😋😋😋😋

خدایش قشنگ تزین کردی کاش شرکت میکردی😔

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2731

منم میخاستم عکس کیکمو بزارم 

ولی حوصله رای جمع کردن نداشتم😂😂😂😂

الان بهم رای بدین😂😂😂

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
من عاشق سیب زمینی تخم مرغ و قاطی کنم با پیاز داغ بهش نعنا هم بزنم 😋😋😋😋 خدایش قشنگ تزین کردی کاش ...

دیگه شما واقعا لطف دارید به من می دونم وگرنه همچین قشنگم نبود ولی رو این غذا بیشتر از این از دستم برنمیومد میدونی قابلیت مانور نداشت 😂

به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 
دیگه شما واقعا لطف دارید به من می دونم وگرنه همچین قشنگم نبود ولی رو این غذا بیشتر از این از دستم بر ...

عزیزمی😍😍😍

وجدانااا بی تعارف قشنگ تزیین کردی 

باید شانستو امتحان میکردی

منم میخاستم عکس کیکمو بزارم  ولی حوصله رای جمع کردن نداشتم😂😂😂😂 الان بهم رای بدین😂😂😂

عالیه این 😍

پس تو هم تاپیک جدا بزن منم بزنم بگیم به ما رای بدید😂 بعد ملت فکر کنن ما رد دادیم دیگه کاری به کارمون نداشته باشن خخخ

به خاطر گناهی که باهاش امتحان نشدی کسی رو سرزنش نکن... شاید اگر تو جای اون بودی گناهکار بزرگی میشدی 
عالیه این 😍 پس تو هم تاپیک جدا بزن منم بزنم بگیم به ما رای بدید😂 بعد ملت فکر کنن ما رد دادیم دیگه ...

وای خدا😂😂😂😂دیگه هیچ تاپیکی راهمون نمیدن😢

وای خدا😂😂😂😂دیگه هیچ تاپیکی راهمون نمیدن😢

نه اتفاقا هر تاپیکی بریم همه از ترس سکوت می کنن ما هرچی بگیم همونه پستامون بالای پونصد تا لایک میخوره😁 فکر کن میشیم میتی کومان سایت 😂

فکر کنم خود کاربر بیشتر از عکس غذاش ممکنه رای بگیره

توی مامی سایت مسابقه ها عکسها ناشناس بود و بعد از رای گیری مشخص میشد هر عکس مربوط به کدوم کاربره

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
2706