2737
2739

به شوخی فحشای ناموسی میده 

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب اگه بقيه اعضاي خانوادش اينطوريه طبيعية مثلاً برادرش يا كس ديگه اي 🦋

مسافرين همه منتظر پرواز بودند ، من هم همين طور در حال استراحت ،متوجه دختري بودم كه با أسباب بازي كه در دست داشت مشغول بازي كردن بود ....وسط راه هواپيما دچار مشكل شده بود همه خيلي ترسيده بوديم صداي وحشتناك شكافته شدن هواااا .... لرزش پي در پي هواپيما .... در همان وقت بود كه متوجه دخترك شدم او تمام اين مدت چشم از أسباب بازي اش برنداشت و حتي ترسي كوچك در دلش نيوفتاد!!!!  همه فكر ميكرديم كه اين لحظات اخر زندگيمان است ....اما با شگفتي تمام در نزديك ترين فرودگاه فرود موفقي انجام شد !!  خيلي كنجكاو شده بودم تا بدانم چي باعث شجاعت ان دختربچه شده بود ؟ از دخترك پرسيدم چه چيزي باعث شده بود تَو در تمام اين مدت ارامش داشته باشي حتي زره اي ترس در وجودت پيدا نبود .. در حالي كه ما همه با سن زياد وحشت مرگ سروپايمان را فرا گرفته بود !!! دخترك با لبخندي كوچكي به خلبان هواپيما كه در حال نزديك شدن بود اشاره كرد و گفت .... پدرم .... چون پدرم خلبان بود من إيمان داشتم او مرا به سلامت به مقصد ميرساند ... كاش ما هم به خدايمان همينقدر إيمان داشتيم و در سخت ترين لحظات فقط با وجود او ارام ميشديم ...

ولي با صبوري و مهربوني كاري كن كه ترك كنه وگرنه بچتون هم ياد ميگيره عزيزم 🙂

مسافرين همه منتظر پرواز بودند ، من هم همين طور در حال استراحت ،متوجه دختري بودم كه با أسباب بازي كه در دست داشت مشغول بازي كردن بود ....وسط راه هواپيما دچار مشكل شده بود همه خيلي ترسيده بوديم صداي وحشتناك شكافته شدن هواااا .... لرزش پي در پي هواپيما .... در همان وقت بود كه متوجه دخترك شدم او تمام اين مدت چشم از أسباب بازي اش برنداشت و حتي ترسي كوچك در دلش نيوفتاد!!!!  همه فكر ميكرديم كه اين لحظات اخر زندگيمان است ....اما با شگفتي تمام در نزديك ترين فرودگاه فرود موفقي انجام شد !!  خيلي كنجكاو شده بودم تا بدانم چي باعث شجاعت ان دختربچه شده بود ؟ از دخترك پرسيدم چه چيزي باعث شده بود تَو در تمام اين مدت ارامش داشته باشي حتي زره اي ترس در وجودت پيدا نبود .. در حالي كه ما همه با سن زياد وحشت مرگ سروپايمان را فرا گرفته بود !!! دخترك با لبخندي كوچكي به خلبان هواپيما كه در حال نزديك شدن بود اشاره كرد و گفت .... پدرم .... چون پدرم خلبان بود من إيمان داشتم او مرا به سلامت به مقصد ميرساند ... كاش ما هم به خدايمان همينقدر إيمان داشتيم و در سخت ترين لحظات فقط با وجود او ارام ميشديم ...
2740
ولي با صبوري و مهربوني كاري كن كه ترك كنه وگرنه بچتون هم ياد ميگيره عزيزم 🙂

نمیشه الان 6سال گذشته وروز به روز بدتر میشه

اوایل اینقد شدید نبود

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...

يه چيزي بگم يه كانالي هست ريحانه بهشتي ادم ها ميان مشكلشونو ميگن يه خانمي ميگفت شوهرم موقع رابطه اين حرفارو ميزنه مخوصا در مورد خواهرش دكتره گفت مردا به شدت تجسمشون بالاست و اين كلمات بي دليل استفاده نميشه منشاء رواني داره البته چون شوهر شما همين تو شوخي ميگه احتمالا فقط تكيه كلامش و در هر صورت واقعا زشت مجبورش كن ترك كنه البته من هيچ تخصصي ندارم و فقط چيزي كه ميدونمو گفتم

ببين آقايون مثل بچه ها با زبون نرم ميشن، بهش با زبون و لوس شدن بگو بخاطر بچه ها هم كه شده حرف بد نزنه ميتوني برا شروع ازش بخواي خلاصش كنه كه مثلا هم فحششو داده باشه هم خود كلمه اصلي رو به زبون نياورده باشه

چندسال سکوت وزشته و بسه وبچه ها یاد میگیرن  یه ساله حدودا شدم مثل خودش.البته موقعی که به شوخی میگه ج نمیدم تو دعوا جوابشو میدم

ببين آقايون مثل بچه ها با زبون نرم ميشن، بهش با زبون و لوس شدن بگو بخاطر بچه ها هم كه شده حرف بد نزن ...

نمیشه هزاربار به خوبی گفتم فایده نداره فحش میگه وهرررهر میخنده بااینکه میدونع متنفرم ازاین حرفا یا وقت دعوا فحشای بسیار رکیک میده

و.....

2706