2733
2734

سابقه ۴ بار سقط دارم. شوهرم واریکوسل خفیف داره . ممکنه اینا به هم ربط داشته باشن؟

خدایا هیچوقت نمیگم دستم رو بگیر چون توی تمام لحظه های زندگی ام دستم رو گرفتی ، پس فقط میگم "دستم رو ول نکن" ....آمین 🌹

4 تا سقط داری دکتر نفرستادت ازمایش معمولا بعد دوتا سقط پشت هم ازمایش کردموزوم اینا میدن

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واریکوسل یکی از عوامل سقط تو دوماه اول و یا معمولا تشکیل نشدن قلب جنین هست

ولی خودت هم از ازمایشات خودت غافل نشو ممکنه جنین دچار نارسایی خونرسانی هم بشه و یا مشکل ایمنولوژیک داشته باشی. 

قبل اقدام دوباره از هر نظر بررسی شو

دکتر جنتی اورولوژ و دکتر رزاقی فوق تخصص سقط مکرر بهترینها هستن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببخشید شاید کوتاهی از من بود و کامل ننوشتم. 

۳۷ سالمه. ۴ بار سقط داشتم در عرض ۵ سال . طبیعی باردار میشم . اما همشون پوچه یا جنین بیشتر از هفته ۵ رشد نمیکنه و قلب تشکیل نمیشه . 

مشکل انعقاد خون و ایمنی با هم دارم اما تو بارداری هام قرص اسپرین ، امپول هپارین ، سرم ivigواسه ایمنی ، و قرص کم کاری تیرویید هم میخورم ....تا حالا فایده نداشته. دکترهای خوبی رفتم همگی گفتن تخمکهات شاید پوچه و از اینجور حرفها و جواب درستی ندارن....رفتم بیمارستان صارم تا سونوی شوهرم رو دید گفت واریکوسل حتی خفیفش ممکنه باعث سقط و بارداری پوچ بشه درصورتیکه دکترهای قبلی که رفته بودم گفتن ربطی به شوهرت نداره همینکه باردار شدی یعنی مشکل از شوهرت نیست....،

گیچ گیجم ....تو رو خدا کسی تجربه تو اطرافیانش نداشته ؟؟ ....

خدایا هیچوقت نمیگم دستم رو بگیر چون توی تمام لحظه های زندگی ام دستم رو گرفتی ، پس فقط میگم "دستم رو ول نکن" ....آمین 🌹