2733
2734
عنوان

کسی هست که دیابت بارداری داشته باشه وانسولین بگیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 76688 بازدید | 58 پست
به نظرتون تا هفته 7 من قلب نی نیمو میبینم؟دارم میمیرم.....فکر میکردم دوران بارداری چقدر شیرینه ...اما من که همش میترسم و ....فکرم مشغوله...البته به این امید دارم که هر چی خدای مهربون بخواد همونه....اگه این نی نی تو قسمت من هست که هست اما اگر نیست......خدا حکمتی گذاشته براش...اما من دارم تمام تلاشمو میکنم که این نی نی برام و تو قسمتم باشه....ایشالا همه شاد باشین......وای یه جمله خوندم خیلی خوشم اومد این بود....صدای بال فرشته هر روز رساتر میشود....قربون این فرشته برم و جدی هم همینه.....
به نظرتون تا هفته 7 من قلب نی نیمو میبینم؟دارم میمیرم.....فکر میکردم دوران بارداری چقدر شیرینه ...اما من که همش میترسم و ....فکرم مشغوله...البته به این امید دارم که هر چی خدای مهربون بخواد همونه....اگه این نی نی تو قسمت من هست که هست اما اگر نیست......خدا حکمتی گذاشته براش...اما من دارم تمام تلاشمو میکنم که این نی نی برام و تو قسمتم باشه....ایشالا همه شاد باشین......وای یه جمله خوندم خیلی خوشم اومد این بود....صدای بال فرشته هر روز رساتر میشود....قربون این فرشته برم و جدی هم همینه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا هیوا جان برای چی قسمتت نباشه عزیزم؟ همچین میگی انگار چیه؟
من اینجا خانمی رو دیدم که خودش دیابت داره از قبل حاملگی و الان بچه دومش رو بارداره اون هم انسولین میزنه هم رژیم داره و هم پیاده روی میکنه. هیچ مشکلی هم خدا رو شکر بچش نداره. فقط سر بارداری اول چون بچش بزرگ شده بود تو 37 هفتگی به دنیاش آورده بودن مشالله خدا براش نگه دار راست راست از دیوار میرفت بالا.
اضطراب خودش مادر قنده. من فکر نمیکنم برای این مقدار قندی که شما میگید دارید این همه نگرانی جایز باشه. به قول دکترت خوبه دور از جون 200 نشد.
این مطلب رو توی یه سایت دیدم:
پیاز خام : پیاز خام نیز یکی از غذاهای ضد عفونی کننده است و معده و روده ها را از عفونت گوشت پاک میکند و دارای انسولین نباتی است و دیابت را معالجه میکند و از ابتلا آن جلوگیری میکند

آب شلغم : استفاده از انسولین های گیاهی بطور خام نتیجه بهتری دارد و مخصوصا نوعی که در شلغم است در اثر پختن از بین میرود و برای معالجه دیابت آب شلغم را گرفته و با مایعات دیگر مخلوط کرده و بنوشید تا گواراتر باشد
sama jon mamnon az rahnamaee manam moshkelam bade sobhanast vagarn baghie khobe albate mamolan sobhane ye livan shir va 2 ta kafe dast non ba panir va gerdo ya badam mikhoram nemidonam! man tokhme morgh kheili ghandamo bala mibare aslan nemishe bokhoram .
خدایا شکرت که پسر آسمونی منو برگردوندی خوش اومدی عسلم تولدت مبارک
dore shekame nini man khobe dr mige roye nini asari nadashte faght yekam hajme maie bala rafte ke vase man khatar nake chon sabeghe zaimane zodras daram onam behem goft namak bishtar bokhoram
hiva jon kheili moraghb bash hatman vase moaieneh tah cheshm boro chon diabetet az mah haye aval shoro shode moraghebateto bishtar kon dar zem pishe ye motakhasese taghzieh ham boro maha chizi be akharesh namonde ama shoma avale rahi
یکی از موادی که شدیدا روی قند خون تاثیر میزاره و قند رو پایین میاره چای سبز هستش که این یکی از هزاران معجزه چای سبزه در ضمت کلسترول رو هم به میزان قابل توجهی پایین میاره البته باید مصرفش مداوم و هر روز باشه و 2 الی 3 فنجان در روز توصیه میشه...خیار و تخم خیار و کدو هم از موادی هستن که قندو پایین میارن سعی کنین هر روز ماستو همراه ما خیار و کدو سبز رنده شده (به صورت همون ماست خیار خودمون) مصرف کنین عالیه
سلام مامانای گل. الهی که روزای سختی زود تموم میشه و هممون نی نی های سالم بغل میگیریم.

سپید جان من هم ورزشهای خیلی سبک میکنم. جوری که اصلا شکمم تکون نخوره. من از تو یه سایت نرمشهای یوگای حاملگی رو برداشتم آدرس سایتش رو اینجا براتون میزارم اما شما لطفا فقط نرمشهای نشسته رو تمرین کنید. دکتر به من نرمشهایی داده که به زایمان کمک میکنه و یه سری نرمشها که باید با همسر تمرین بشه واسه روز زایمان اما به درد شما نمیخوره چون باعث چرخش جنین و پایین اومدنش میشه.

ولی غیر یوگای حاملگی خود من حتی وقتی دراز کشیدم هم نرمشهای دست و پا انجام میدم. پاها رو بالا پایین میکنم، خم و راست، به دو طرف باز و بسته و ... و میشمارم اول از 10 بار شروع کردم و الان هر حرکت رو 50 بار انجام میدم و بعد عین همونها رو با دست تکرار میکنم. همین نرمشها رو در حالت نشسته هم میتونید انجام بدید و بهتره اگه هوا خوبه پنجره اتاق رو باز بزارید تا هوای تازه تنفس کنید.
چه در حالت ورزش و چه در حال انجام فعالیت اگر به نفس نفس افتادید 2-3 دقیقه دست نگه دارید و نفس بگیرید بعد دوباره شروع کنید.
سعی کنید بعد از هر وعده این نرمشها رو به مدت 10 دقیقه انجام بدید و به مرور بیشترش کنید.
این هم یوگای حاملگی:
http://www.solaha.com/index.php?board=133.0
2706