2737
2734
دوستان دکتری که برنامه غذایی بده و کنترل خوبی توی دوره بارداری داشته باشه سراغ دارین؟ تکی هم ویزیت ک ...

پزشک زنان معمولا برنامه غذایی نمیدن اگه تمایل داشته باشین باید همزمان با پزشک زنان به پزشک تغذیه هم مراجعه کنین تا وزنتون کنترل شده بالا بره

از سال ۹۴ تو نی نی سایتم نه کاربریم تعلیق شده نه ترکیده فقط رمزامو فراموش میکنم🙈 قبلا با نامهای چیچک‌ و تمنا۶۷ فعالیت میکردم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان دکتر خوب زنان زایمان تو تبریز که خوتونم تحت نظر ایشون باردار شدید و با ایشون زایمان کردی ...

دکتر پروین حق پرست

دکتر ویدا زارع امانت

دکتر پریسا موسی پور مخصوصا برای باردار شدن و مشکلات باروری خوب هستن

این سه تا واقعا خوبن تجربه کردم ولی بستگی به معیارای شما هم داره

از سال ۹۴ تو نی نی سایتم نه کاربریم تعلیق شده نه ترکیده فقط رمزامو فراموش میکنم🙈 قبلا با نامهای چیچک‌ و تمنا۶۷ فعالیت میکردم. 
2731

مامانای تبریزی منو هم راهنمایی کنید لطفا

دکتر خوب تعیین جنسیت قبل از بارداری برای نی نی دختر😢

کسی رو نمیشناسین

دکتر پروین حق پرست دکتر ویدا زارع امانت دکتر پریسا موسی پور مخصوصا برای باردار شدن و مشکلات باروری ...

ممنون عزیزم

اره نظر خودمم پروین حق پرست بود ولی چون تو اشنا ها کسی نرفته بود دو دل بود 

ممنون عزیزم اره نظر خودمم پروین حق پرست بود ولی چون تو اشنا ها کسی نرفته بود دو دل بود 

دکتر خیلی خوبیه کارش درسته دکتر محتاطیه 

2740
مرسی عزیزم حتما از ایشون وقت میگیرم

خواهش میکنم

براتون آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم

شک نکن‌دکتر عالی هستش

ی دکتر تعیین جنسیت بگین خانوما 

خانومای تبریزی اصلا تو نی نی سایت انگار فعال نیستن هیچ تاپیکی رو کامل ادامه نمیدن اکثرا بی جواب میمونن سوالات و خیلی خلوته

نمیشه اطلاعات خوبی جمع کرد از اینجا

2706