2752
2734
وندا جون خداحفظش کنه براتون ایشالا . آخه من سایز صفر نخریدم واسه همین یک رو زیاد برداشتم آخه حداقل سه ماه میپوشن هم اینکه ماه های اول بچه زود زود بالا میاره هی باید لباس عوض کنی واسش . راستی نی نی نه نی نی ها ...... آخه دوقلون هردوشونم پسرن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
برا سونوگرافی یا عکس رنگی??? عکس رنگی رو خانم میگیره ولی اگه سونوگرافی میخوای بری تو پاستور پژواک خانم هستن
آنچه حتی انتظارش هم نمیرود پیش می آید خیر و خوشی به ظاهر جمالم عیان میگردد
سلام پریسا جون من درست 10 روز پیش رفته بودم گفته روز 1 تا 5 پریود بیا.دیگه نمیدونم چی میخواد بده ولی برای اینجور مسائل بهتره با یه دکتر نازایی بری جلو.دکتر طباطبایی رو بیخیال شو.همانطور که من دور معین زاده خط کشیدم الکی منو علاف کرد
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است /// گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود خدایا همه امیدم تو هستی.توکل بخدا
سلام خوبین من دیروز رفته بودم پیش دکتر امیری یاسمین روبروی کلینیک فرهنگیان رو تعریف میکرد ومیگفت دقیقه وخانوم برای عکس رنگی اطلاعی ندارم من برا سونو واژینال مبرم پیشش
تانریم امودوم سنه باغلیدی...
سلام هستی خوبی مادر شوهرتون اندازه فیبرومش چقدر بود ؟؟و کجای رحمش قرارداشت ؟وبعد مشکلی براش پیش نیامد و یا فیبروم بعد عود نکرده؟؟؟ راضی هست از عمل دکتر ساح ملی ؟؟ با دکترهای دیگر هم مشورت کرده بودند که سیاح ملی را برای جراحی انتخاب کردند؟؟ چه سالی عمل کرده؟
دل های بزرگ و احساس های بلند،عشق های زیبا و پر شکوه می افرینند.
سلماجان دقیق نمیدونم کجابود،ولی اندازه اش خیلی بزرگ بود،ن بعدش عودنکرد،با چن تادکترمشورت کرد اونام گفتن هرکارمیگه بکن اون استاده همه ماست،پارسال عمل کرد
ربنا هب لنا من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین 😭😭😭😭😭
مهدی من رفتم دکتر حمدی خیییییلللللیییییی شلوغ بود مطبش خوب بدون تجویز دکتر که داروخونه دارو نمیده می خام مقایسه کنم ببینم داروهای با داروهای قمری و طبا طبایی چه فرقی داره دیروز نشد خیلی شلوغ برا شنبه هم دیگر دیره که دارو بخورم قمری هم گف باید بیای اول پرونده باز کنی دیگه این ماهم رفتم پیش طبا طبایی حالا ببینم قسمت چیه تو رو خدا هر وقت رفتی بیا بگو برام چیا بهت داده
آنچه حتی انتظارش هم نمیرود پیش می آید خیر و خوشی به ظاهر جمالم عیان میگردد
باشه پریساجون.من احتمالا یا چهارشنبه یا شنبه میرم بسته به روز پریود شدنم داره.ولی خیلی از مریض هاش از شهرستان اومده بودن و الان حامله بودن.اخلاق خانم دکتر و تحویل گرفتنش فوق العاده بود.ن طباطبایی رو نمیشناسم
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است /// گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود خدایا همه امیدم تو هستی.توکل بخدا
2706