2733
2734
عزیزم من ماه پیش سقط کردم پیش دکتر کبری حمدی میرم خیلی راضیم باحوصله حرفات گوش میده همه ی سوالهاتو جواب میده دانشیار تمام وقت جغرافیاییه
آرام باش , توکل کن , تفکر کن. سپس آستین ها را بالا بزن
آنگاه دستان خداوند را میبینی که زود تر از تو دست به کار شده اند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دختر عمه ام ماماست پیش سیمین تقوی میرفت یکی از دوستام هم مریض لیدا حیدری بود که تازه زایمان کرده و راضیه
آرام باش , توکل کن , تفکر کن. سپس آستین ها را بالا بزن
آنگاه دستان خداوند را میبینی که زود تر از تو دست به کار شده اند
2731
ممنون torre جون. عزیزم میشه راجع به معین زاده یه کم بیشتر توضیح بدی؟ کدوم بیمارستان میشه و مطبش کجاست؟ و اینکه این قیمت که گفتی مال الانه؟ آخه من آبان زایمان میکنم. شما چند ماهه ای؟ ممنون عزیزم
سلام ناردین جان دکتر میانسالی وقتی وارد اتاقش شدم با لبخند جوابمو داد ازش انرزی گرفتم اخه دکی معمولا از این کارا یلد نیستن بیمارستان شمس و شهریار قیمت هم گفت مال امسال من هنوز حامله نیستم واسه ازمایشات قبل بارداری رفته بودم گفتم خانم دکتر من میتونم طبیعی باشم خندید گفت تو اول حامله شو بعد نرخاهم گفت واسه امساله راستش خیلی تعجب کردم که واسه طبیعی بیشتر از سزارین میخواست
خدای مهربونم شکرت....
2738
سلام بچه ها منم باردارم اما هنوز نتونستم دکتر مورد نظرم رو انتخاب کنم گزینه هام اینا هستن نظرتونو بگین لطفا دکتر حلیمی میلانی - دکتر عبداللهی - ناظم پور؟؟ نمیدونم کدوم یکیش کارش بهتر از بقیس؟؟
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
واللاه ناردین جون من واسه اینکه منتظر نمونم ساعت ٨رفتم مطبش نسبتا خلوت بود میخواستم جوتب آزمایشمو نشون بدم دقیق نفهمیدم که چطوری ویزتش اما اونجا خانما میگفتن که دوتا دوتا یا تک تک ویزیت میکنه معلوم نمیشه خانم دکتر معین زاده:هفده شهریور.ساختمان ایران.طبقه اول.شماره تلفن٥٥٤٦٨١٤ مطبش به طرف شهناز نزدیکتره تابستنی وحید روبروی آزمایشگاه طوس جنب بانک ملی روزهای ویزیت:شنبه.یکشنبه.سه شنبه دوشنبه .چهارشنبه
خدای مهربونم شکرت....
صنم جون خانم ناظم پور پزشک شرکت نفتی هست من با خواهرم که اونا هم شرکت نفتی هستن رفتم تو نصف راه مطب خودش نرفتم اما باهاش حرفیدم وکارت گرفتم گفت بیرونم ویزیت داره ویزیت از شنبه تا سه شنبه آدرس :اول گلباد.جنب بانک ملی.ساختمان پزشکان امین.طبقه اول تلفن:٣٣٦٣٦٤٢ گفتم دیگه نرخ امسال گفت ٨٠٠ دکی خوش برخوردی بود خواهرم به خاطر عفونت پیشش رفته بود..منم گفتم بچه ها تو نی نی سایت خیلی تعریف میکنن برم ببینم چطوره؟؟
خدای مهربونم شکرت....
2706