2733
2739
عنوان

چقدر اهمیت دارد که بدانید همسر تون قبل از شما به کسی دیگر علاقه داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5486 بازدید | 124 پست

تو زندگی اول شکست بدی خوردم و چیزی که بیشتر از هرچیزی آزارم میداد این بود که چون انتخاب اول همسرم بودم و عشق اولش همه میگفتن دلیلش اونه که جوونی نکرده و زود ازدواج کرده و خواسته تنوع رو امتحان کنه

ولی تو زندگی دومم اینو ملاک قرار دادم و از این بابت خیلی خوشحالم که با توجه به شناخت و تجربه از خانم دیگه ای و داشتن موقعیت های دیگه عاشق من شد و الان بی نهایت رضایت دارم

ولی با علم به اینکه میدونم کی بوده و چه مدت اگه از زبون هودش بشنوم خیلی بهم میریزم

و ایشون هم جوری رفتار میکنه که انگار اولین مرد زندگی منه

با اینکه دوتا بچه از زندگی قبلی دارم

مدیریت تو کلام و رفتار خیلی مهمه خیلیییی

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان خوب سلام

از  کاربران عزیزی که در این قسمت مشارکت می کنند و پست ارسال میکنند سپاسگزارم. هر هفته سوالات متنوعی در این قسمت مطرح میشه که کاربران می توانند تجارب خود درباره موضوع مطرح شده را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند. مطمئنا این تجربه ها می تواند به عنوان یک راهکار یا سرمشق برای سایرین باشند. 

اگر موضوع خاصی مدنظرتون هست و تمایل دارید به شکل یک موضوع کلی در این قسمت مطرح شود، به شکل پیام خصوصی موضوعات خود را برای بنده ارسال فرمائید

با تشکر از همکاری شما

2731

اگر دوستش داشته و علاقشون تموم شده مشکلی ندارم ولی اگر دوستش داشته و بهش نرسیده و همیشه تو دلش باقی مونده باشه یک درصد هم امکان نداره قبولش کنم

خیلی برام مهمه انقدر مهم که هنوز با دوتا بچه کوچیک

هر بحث کوچیکی که باشه میگم اره برو با همون عشقت خوش باش منو میخوای چیکار

تو دلت پیش اونه😭

ای کاش برام سخت نبود

برای ادم نابینا شیشه با الماس فرقی نداره پس اگه کسی قدرتو ندونست فکر نکن شیشه ای مطمئن باش اون نابیناست

برای من عادیه . اگه تو زندگی فعلیم تاثیری نداشته باشه عادیه .فکر کنم یه امر طبیعیه که تو زندگی قبل از ازدواج هممون بالاخره یه کسی بوده مخصوصا آقایون...همسر من هم قبل از من دوست دختر داشته زیاد ولی اینکه بخاد باهاش ازدواج کنه نبوده. از این عشقا که هی عاشق میشن هی فارغ میشن. اگه دوست دختر نداشت به نظرم ترسناک تر بود. از این که دوست دختر داشته یا تو یه مقطعی علاقه ای هم بینشون بوده ، ناراحت نیستم.
ولی خب مهم اینه که الان 10 سال با همیم.
به هر حال دوران جوانی و نوجوانیمون به خودمون مربوط بوده دیگه..نه؟؟!!!

2738

کاربران عزیز در صورتیکه احساس میکنید این موضوع یکی از مشکلات بزرگ زندگی شما است و وجود آن برای شما آزاردهنده است حتما از مشاورین ما در قسمت کلینیک راهنمایی بخواهید. 

http://www.ninisite.com/clinic

همون اندازه که همسرم براش مهمه

من با پذیرش ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.😍😍تجلی نیروی بالقوه من موجودیت مرا معنا میبخشد.و کائنات و نیروی های یاری دهنده خداوند همه در جهت رسیدن من به آرزوهایم همسو شده اند 💫✨💫✨
2706