2733
2734

من عید کربلا بودم دختر کوچیک دارم وگرنه حتماااااا اربعین پیاده میرفتم

اگه مجرد یا بچه نداری حتما برو چون بعدا شاید شرایطشو نداشته باشی

انشالله خدا دل پدرتو نرم کنه اجازه بده بری

داعشم هیچ غلطی نمیتونه بکنه به خدا توکل کن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به نظرمن کسی که بار اولشه یه موقعی غیر اربعین باید بره که بتونه دلچسب زیارت کنه و قشنگ با کاروان همه جا بره.

این پیاده روی برای ما سختیش اسکان تو خود کربلا و برگشت از اونجاست.چون بعد اربعین دیگه موکب ها هم جمع میشن 

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
منم خیلی دوست دارم برم نه خودم نه همسرم هیچ کدوم تا حالا کربلا نرفتیم اما همسرم میگه شاید خسته بشی ن ...

به عشق امام حسین خسته نمیشی,چون دسته جمعی هم هس خیلی باحال میشه

خدایا چنان کن سرانجام کار      تو خشنود باشی و مارستگار💖

خوب چرا ثبت نام نمیکنی کاروانی بری هم راحتری هم امنیت داری

پدرم پیاده رفته بودن میگفتن برای خانما خیلی سخت بوده اون خانمای هم تو تی وی نشون میدن اکثرا از اطراف همونجا هستن و اینکه خیلی خیلی شلوغه 

بازم به اراده خودت و قسمتت باشه بستگی داره ان شاءالله که به خواستت برسی

خدایا! ببخشید ما انقدر غر میزنیم ها   

ان شاءالله به برکت امشب خدا نصیبت کنه 

عالیه

برخی سفرها رو فقط باید رفت  و تجربه کرد....

فقط همین

من رفتم یه رویا بود...

خدا عیدی امشبمونو ان شاءاللهزیارت کربلا بزاره

ايرانم طاقت بيار 1401 نزديك است...
من دوسال رفتم اربعین و پنج ساله که مرتب میرم شکر خدا ولی اونموقع عین الان نبود سه ساله خیلی شلوغه خ ...

بجه دوساله با کی میره؟

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706