2752
2734
عنوان

از بين بردن غبغب

70694 بازدید | 26 پست

بچه ها توروخدا بياين كمك، من غبغبم خيلي بزرگه و واقعا بدم مياد ازش به نظرتون برم جراحيش كنم؟ يا ليپوماتيك؟ اگه كسي انجام داده يا راهو روشي بلده بگين مرسيي

دوست من بزرگ بود 

تیرویید داشت فگ کنم عمل کرده 

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قدم ١٦٤ وزنمم ٦٠

وزنتو ۵۴ کنی فک کنم بره....اتفاقا خوش شانسی که ...هر قدر وزنتو کم کنی باز صورتت لاغر نمیشه...منم ۱۶۴ و ۵۹ هستم....میخوام ۵۳ بشم....ولی میدونم صورتم داغون میشه

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
وزنتو ۵۴ کنی فک کنم بره....اتفاقا خوش شانسی که ...هر قدر وزنتو کم کنی باز صورتت لاغر نمیشه...منم ۱۶۴ ...

همينجوريشم زير چشمام گود افتاده، صورتم چاق نيست اتفاقا از ناحيه چانه چاقه متاسفانه نميدونم واقعا چي كارش كنم دوستم ٩٠ كيلوإ اما اصلا نداره بعد من اينجوري 

همينجوريشم زير چشمام گود افتاده، صورتم چاق نيست اتفاقا از ناحيه چانه چاقه متاسفانه نميدونم واقعا چي ...

واقعا؟....خوب پس با یه پزشک مشورت کن....

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

این پیج تو اینستا دیدم چنین تمرینایی میده البته من انگلیسیشو بلد نیستم و گرنه تو یوتیوب خیلب بیشتر و بهتر هست این پیجو فعلا برو

@modeling_face_iran

هیچ چیزارزش ناراحتی تورونداره،بلا استثنا هیچ چیز

سلام عزیزم من نمایندگی محصولات فوراور رو دارم 

پکی داریم به نام پک سلولیت که برای لاغری موضعی به کار میره یعنی برای از بین بردن شکم پهلو غبغب ران و بازو به کار میره و کامل این قسمتهارو از بین میبره یعنی مشتری درخواست می کنه هر قسمتی که براش بخواد میزاریم

محصولات کاملا گیاهی و امریکاییه و هیچ ضرری نداره و هرینه ی زیادی هم نداره نسبت به جراحی و روش های دیگه کاملا ارزونه 

با من درتماس باش تا راهنماییت کنم مشاوره ها کاملا رایگانه

یه ورزش هایی برای رفع غبغب هست یه مدت انجام بده اگه نشد برو تو فکر جراحی

به نظر من اصلا جراحی خوب نیست من خودم برای از بین غبغبم خیلی تحقیق کردم اخر سر رفتم پیش متخصص پوست و با دستگاه به صورت موضعی با دوجلسه از بین بردن غبغبم واعقا راضیم خداخیر بده دکتر سارا لطفی واقعا کارش حرف نداره و الکی بخاطر پول ادم را به انجام کاری راهنمایی نمی کنی .