2737
2734

اخی عزیزم.الان دیگه گذشته کاریش نمیشه کرداگر بتونی سیب زمینی رنده کنی بذاری روش  و ببندی خیلی خوبه.حتی یادمه یه مستند خارجی میدیدم که باند مخصوص سوختگی از سیب زمینی درست میکردن.

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقت پیش دست پسرمنم با ماهیتابه داغ سوخت طفلک اینقد گریه کرد تا خوابش برد وقتی خواب بود من دستشو توی لیوان شیر سرد گرفتم و ده دقیقه نگه داشتم وقتی بیدارشد سوزشش خوب خوب شده بود و اصلا گریه نمیکرد ولی تاول زد

2731
نیم ساعتی میشه  خیلیی گریه کرد

باید توی اب یخ میزاشتی

پسرخاله من 1سال نیمش بود دستش توی شیر درحال جوش فرو برد

توی اب یخ خالم گذاشتش بعدشم بردش سوانح سوختگی

نگران نیاش

براش رژودرم بخری و ال فا

خوب میشه جاشم نمیمونه

هیچ وقت به هیچ کس ،هیچی نگو...اخه دلت تنگ میشه...
براش تخم مرغ درست کردم مریضه هیچ غذایی نمیخورده  ماهیتابه رو گذاشتم زمین   افتاد توش   ...

تا بیست دقیقه اول فقط آب سرد. اصلا ارد و تخم مرغ و اینا اولش استفاده نکن. اینو هم تو شبکه سلامت شنیدم هم تو یک مقاله علمی خونده بودم.

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست... 
2740
نیم ساعتی میشه  خیلیی گریه کرد

دورش با خودکار آبی بکش سوزشش قطع میشه طبق گفته طب سوجوک .من امتحان کردم .پسرم پاش به اگزوز موتور خورد سوخته .هنوزم زخمه .همون اول دورش با خودکار ابی خط کشیدم آرومم شد .آب رو آتبیش

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍

عزيزم سفيده تخم مرغ عاليه

هم سوزش خوب مي كنه هم جاش نمي مونه

من خيلي خودمو مي سوزونم 😂 تا حالا هيچي مثل سفيده نبوده

با اين كه خيلي بد زخمم با سفيده جاي سوختگي نمي مونه

سوزش هم خبليييييي زود قطع مي كنه

اگر سوختگیش شدیده عسل بمال . برادر زاده ی من چای داغ ریخته بود روپاش خیلی بد سوخته بود خیییییلی .با عسل خوب شد عفونتم نکرد

سلامتی بابام❤اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم