2737
2739

سلام من دوتا خواهر دارم که وسطی ازدواج کرده یعنی فعلا" عقد هست و هنوز خونه خودش نرفته کوچکتره فعلا" قصد ازدواج نداشت و اکثر خواستگاراش رو رد کرده ولیی الان یک خواستگاری براش اومده که روزی چندبار زنگ می زنن کل فامیل رو واسطه کردن و تقریبا" میشه گفت یک روز در میون میان خونه مامانم وقت و بی وقت دیگه کلافمون کردن حسابی، حالا مشخصات هر دو خواهرم مهندس هست فوق لیسانس عمران داره از اون بچه درس خوناست تاحالا دوست پسر و اینا نداشته قدش بلنده و  هیکلش خیلی قشنگه، حالا آقا پسر 8 سال از خواهرم بزرگتره فکر کنم دیپلم داشته باشه خونه میلیاردی داره ماشینای مدل بالا سوار میشه یه شرکت خصوصی داره که  درامد خیلی خوبی داره و قیافش هم معمولی و ظاهرا" اخلاقش هم خوبه چون منکه باهاش هم کلام نشدم و عاشق خواهرم شده و  البته پدر و مادرش فوت کردن ولی خواهرم میگه ما از لحاظ تحصیلی بهم نمی خوریم و  از طرفیم دروغ چرا موقعیت پسره یکم دو دلش کرده ببخشید که طولانی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب اخلاق خیلی مهمه.

شما چیز خاصی درمورد اخلاقش نگفتی.

من خودم با اینکه تحصیلات خیلی برام مهمه،اما پول واقعا مهمه و نمیشه نادیده گرفت.

اگه اخلاقشم عالی باشه،من درموردش فکر میکردم

2738
خواهرت از فوق لیسانسش استفاده میکنه؟؟؟عایا؟میخام بدونم مدرک تحصیلیه چه جایی داری تو زندگیش؟؟

نه فقط عضو نظام مهندسی هست که شاید ماهی یا سالی یه کاری براش پیشنهاد بشه 

خواهرم میگه می ترسم این اختلاف تحصیلی بعدا" دردسر بشه نمی دونم والا همین الان هم که دارم براتون تاپی ...

خب باید باهم معاشرت کنن..قبول دارم یسریا ک تخصیلات عالی ندارن از نظر خیلی چیزا از کسی ک تخصیلات دارن پایین ترنن..ازاون طرف خیلیها اینطور نیستن ووقتی باهاشون معاشرت میکنی سطح سواد ودرک بالایی دارن..اینو باید خودشون بفهمن

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد

مدرک مهم نیست.من الان لیسانس دارم شوهرم دیپلمه اس.داریم زندگی میکنیم مدرک منم جایی توی زتدگیم نداره.فقط گاهی بحثمون میشه ده بار میگم من لیسانس دارم ت  دیپلمه ای😂😂😁😁

بابا    یعنی قشنگترین کلمه دنیا که هیچ مترافی نمیتونی براش پیدا کنی...

بچه ها یه چیزیم هست میگم نکنه پولش رو از راه درست بدست نیاورده باشه آخه خانوادش معمولی هستن و فقط این بینشون اینقدر ثروتمنده البته می دونما طرز فکرم غلطه ولی خوب شیطون آدمو قول می زنه دیگه

2706