2733
2734
سلام مامان پارسای گل من قصدم از گذاشتن پست هام درد دل نبود میخواستم یکی بهم کمک کنه و یه کاری کنم که خودخواهی و زیاده خواهی قوم شوهر باعث به هم خوردن زندگیم نشه اگه ناراحت شدید ببخشید
سلام بچه ها. من اومدم دوباره. یه خواهشی دارم ازتون لطفا برام دعا کنید فردا ساعت 9 صبح یه کاری دارم که نیاز به دعاتون دارم. مرسی
به مد پوشان عالم بگویید: آخرین مد کفن است

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام دوستای گلم یه مدت کار داشتم دلم براتون تنگ شده بود . نیلو جون ایشالله خدا کمکت کنه و کارات درست شه
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
اره با ماتاتا موافقم بذار هر کاری که نامزدت صلاح میدونه انجام بده برات یه دنیا ارزوی خوشبختی میکنم
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
چطوری نیلو جون من که هستم هر روز چندبار میام سر می زنم
این روزا خیلی اعصابم خورده احساس می کنم افسرده شدم حتما میرم پیش روانپزشک
حرفای خانواده شوهری به شدت روم تاثیر می ذاره
تا چشامو باز می کنم حرفاشون قیافشون میاد جلو چشام و اونقد بهشون فک می کنم آخر سر گریم می گیره
زیادی حساس شدم خودمو زندگیمو شوهرمو فراموش کردم
جدیدا خیلی غر می زنم
دلم به حال خودم می سوزه هنوز دو هفته هست عروسی کردم
خیلی نگرانم همش احساس می کنم شوهرم تنهایی بره خونه مادرش اونو ازم می گیرن با حرفاشون پرش می کنن و منو از چشش می ندازن صبح تا شب همه فکرم این شده
فقط منتظرم که یه روز شوهرم ازم خسته بشه خیلییییییییییییییییییی افسرده شدم
شوهرم خیلی دوسم داره همه جوره باهام می سازه هیچ وقت دلمو نمی شکنه ولی اونقد گریه می کنم و از ترس هام بهش میگم خستش می کنم
خیلییییییییییییییییییییی دلم گرفته
بخندیم و نگران نباشیم، بدونیم که : نخِ زندگیمون دستِ خـــــــداست . . .
راستش مادر شوهرم به جادو خیلی اعتقاد داره و چند روز پیشمم مچشو گرفتیم
نکنه مارو هم جادو کنه
آشفته ام بعضا قلبم به شدت درد می کنه
آخرش می میرم
از خدا می خوام منو زودتر از ین دنیا ببره
قبل اینکه تنهای تنها شم
شوهرمو خیلی دوس دارم خیلی مهربونه شاید یه فرشته است ولی دارم عذابش میدم
دعا کنید زودتر بمیرم ازین اظطراب و دلهره و ترس هام راحت شم
بخندیم و نگران نباشیم، بدونیم که : نخِ زندگیمون دستِ خـــــــداست . . .
صبا جون همیشه 4قل و ایت الکرسی رو بخون و همراه داشته باش...همیشه هم قران بخون هم ارومت می کنه هم زندگیتو بیمه می کنه...نگران نباش منم اوایل ازدواج خیلی از خانواده شوهر کشیدم مخصوصا بعد از مراسم عروسیم....منم نگران بودم که شوهرم تنهایی میره اونجا و پرش می کنن و ... ولی اینا همش مقطعی هست...تو الان تازه عروسی...شوهرتو از محبت سیراب کن تا هروقت هرکجا رفت تو رو یادش نره...اینجوری حتی اکه پشت سرت هم حرف بزنن اون ازت طرفداری می کنن....تا تنور دلغه نون رو بچسب...
خدایا شککککککککککر......دخترم به دنیا اومد ...یلدای من ...همه زندگی من و بابایی
سلام صبا جونم نبینم ناراحت باشی عزیزممممممممم اصلا خودتو ناراحت نکن همه ما از این مشکلا داریم اما صبرتو ببر بالا اصلا هم استرسنداشته باش هرکی هم اذیتت کرد فقط واگذارش کن به خدا .
محمد هستم فوق لیسانس شیمی
2706