2733
2739

سلام.دیدین گاهی اوقات بعد باز کردن پوشک بچه میبینید که پوست بچه قرمز کرده یا به نوعی بردگی ایجاد شده؟ من پمپرزای مختلف هم امتحان کردم اما تنها چیزی که باعث شد جلوگیری کنم از بردگی پای پسرم این بود که بعد عوض کردن هر پوشک یه مقدار روغن بچه رو میزدم به پای بچم.حتی اگه روزی یکی دو بارهم  اینکارو بکنید پای بچه عرق سوز یا به اصطلاح نمیسوزه.این تجربه ی شخصیم بود.الان چندین ماهه بردگی و قرمزی ندیدم. هرچند همگی خیلی بهتر از من میدونید چطوری مراقب پوست دلبندتون باشید.تاپیک زدم فقط جهت اطلاع دوستانی ک اطلاع نداشتن. 

ممنون عزیزم خیلی عالی بود ببخشید شما هر بار ک پوشک و عوص میکنید اگه پسرتون جیشم کرده باشه میشوریدش؟

خواهش عزیزم.تا جای که بتونم اره.اما گاها شده عجله داشتم و نشستم.دستمال مرطوب هم خوبه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون عزیزم خیلی عالی بود ببخشید شما هر بار ک پوشک و عوص میکنید اگه پسرتون جیشم کرده باشه میشوریدش؟

من هر دفعه میشورم.... اصلا باید بشوری.... خودت باشی چه حالی میشی همش جيشي باشی.... باید بشوری ديگه

اگر آدم خوبی نباشی هیچ دینی تو را به بهشت نخواهد برد....❤❤❤❤