2733
2734
عنوان

خانمهای حسابدار لطفا بیایید نظر بدیید.

| مشاهده متن کامل بحث + 3501 بازدید | 18 پست

من لیسانس کامپیوتر دارم

کلی هزینه کردم ی دوره حسابداری از مقدماتی تا پیشرفته را گذروندم مدرک هم گرفتم

بعد هم دو جا رفتم سر کار

ولی وقتی رفتم سر کار خیلی صفر بودم

حسابدارهای اصلی هم زورشون میومد بهم کار یاد بدن

خلاصه خیلی جاها گیر میکردم

کلی اعتماد به نفسمو از دست دادم

چون مجبور بودم خیلی زیر دست باشم من که ترک کار کردم چون باهام خیلی سطح پایین رفتار میشد.

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
من لیسانس کامپیوتر دارم کلی هزینه کردم ی دوره حسابداری از مقدماتی تا پیشرفته را گذروندم مدرک هم گرف ...

عزیزم از دوره هایی ک گذروندی راضب هستی؟! 

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دوسال پیش رفتم یه شرکتی سمت فردوسی شرکت حسابرسی و اینا بود. فشرده و نیمه خصوصی کلاس رفتم فکر کنم چل پنجاه روز طول کشید ولی دمشون گرم خداییش با دلسوزی بهم یاد دادن یه خانم زمانی نامی بود واقعا وقت میذاشت بعد فقط با سندای واقعی کار میکردیم قشنگ دستم راه افتاد.

من آخرین رهگذرم تو این خیابون بلند...