2752
2734
عسکریه و الزهرا اصلا نبرش

آره اصلا محیط مناسبی نداره این دو تا بیمارستان مخصوصا کسی که ماله یه شهر دیگه هست همین جوری هم استرس داره دیگه اون شلوغی رو ببینه بدتر می شه

ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش /بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

الزهرا به سپاهان شهر نزدیک تره ولی بیمارستان خیلی شلوغی هست مثل میلاد تهران هست اگه مشکل مالی نیست ب ...

خانواده بیمارستان خوبیه؟مثلا هزینش چقدر ممکنه بشه؟ی ویزیت و دارو و سرم چقدر در بیاد؟

2731
خانواده بیمارستان خوبیه؟مثلا هزینش چقدر ممکنه بشه؟ی ویزیت و دارو و سرم چقدر در بیاد؟

آره خصوصی هست .هزینه رو نمی دونم من بچه ندارم مامان ها بگن حدودا چقدر می شه

ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش /بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
عزیزم اینجوری اذیت میشی برو داروخانه یه پودر کید لاک بخر بریز تو یه قاشق ماست بهش بده شوهرت که اومد ...

گلم شوهرم حالا  حالاها نمیاد

شاید هفته بعد بیاد

با tap30 میرم مشکلی نیست

فقط می ترسم بستری بشه،اونوقت دوری واسه خواهرم که همراهمه،سخت باشه رفت و آمد

کلینیک توحید اونجا نیست دیگه الان چند ماهه که رفته تو وحید من آدرس دقیقدقیق رو نمیدونم ولی این پودر ...

اره طرف درواز شیراز که وارد خیابان وحید میشی چها راه اولی داخل یه کوچست سر کوچه هم یه گل فروشیه

عزيزم اگه به من نزديك بودي خودم ميومدم ميبردمت خيلي ناراحت شدم😔😔😔😔

عزیزم لطف داری

می تونم بدم

فقط از اینکه گیر بیفتم و بی همسرم

سختمه 

می خوام حتما جای خوب باشه اذیت نکنن

کلینیک توحید اونجا نیست دیگه الان چند ماهه که رفته تو وحید من آدرس دقیقدقیق رو نمیدونم ولی این پودر ...

توحید جایی که بچه ها میگن نیست؟چرا جابجا شده؟خوب نیست دیگه؟

گلم دارو نمی خوره متاسفانه

ors میدم،سریع گلاب به روتون میاره، بالا

گلم شوهرم حالا  حالاها نمیاد شاید هفته بعد بیاد با tap30 میرم مشکلی نیست فقط می ترسم بستری ب ...

پودر رو بگیر بهش بده شاید اصلا خوب شد چون میگی دیگه تب نداره  بزار ببینم کلینیک نزدیک شما میتونم پیدا کنم

من غلام ادب عباسم