2737
2739
عنوان

خانمایی که سابقه بچه با مشکل ژنتیکی داشتن بیاین با هم درد دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 63531 بازدید | 468 پست
الهی بگردمممم با تمام وجودم درکت میکنم هیییی خدا یادمه بچم که هنوز فوت نکرده بود و درد و رنجشو میدید ...

سلام دوست عزیزم.بچه های منم توبیمارستان ازدست دادم. واقعاخیلی سخته همدردیم.خواستم ببینم شمابچه رودادین آزژایشگاه که دلیلشوبفهمین؟ من موافقت نکردم الان پشیمونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی سخته خیییلی... من عاشق بچه ام ولی نباید باردار شم... نمیدونم چجوری ب زندگیم ادامه بدم به فکر ...

چرا عزیزدلم سابقه بچه با بیماری داری؟ از تخمک اهدایی استفاده کن خوبه 

2731
سلام دوست عزیزم.بچه های منم توبیمارستان ازدست دادم. واقعاخیلی سخته همدردیم.خواستم ببینم شمابچه روداد ...

خدا صبرت بده عزیزم شما هم دوتا بچه از دست دادین؟ منم بچمو ندادم آزمایش منم پشیمونم کاش لااقل علتش روشن میشد 😔😔😔😔

خدا صبرت بده عزیزم شما هم دوتا بچه از دست دادین؟ منم بچمو ندادم آزمایش منم پشیمونم کاش لااقل علتش رو ...

من باشوهرم نسبت فامیلی داریم بچه اول سالمه.بارداری دومم ناخواسته شد،دوقلوباردارشدم عدد ان تی یکیشون خیلی بالابود آمینوسنتزشدم گفتن هیچ مشکلی نداره سالمه اکوی قلب هم رفتم سالم نشون داد ولی ورم پشت گردن همچنان ادامه داشت.وقتی برای آنومالی رفتم گفن خیلی مشکل داره حتما بایدسقط بشه بازم اکو رفتم اینسری اکو مشکل تایید کرد ولی دیگه بهم اجازه ندادن سقط بشه سرهشت ماه ایست قلبی کردن بخاطرهیدروپس.واسه بارداری خیلی استرس دارم که نکنه اون روزآی دردناک بازم تکراربشه

من باشوهرم نسبت فامیلی داریم بچه اول سالمه.بارداری دومم ناخواسته شد،دوقلوباردارشدم عدد ان تی یکیشون ...

😭😭😭😭😭😭 چه قدر سخخخخخخت یعنی هر دو مشکل داشتن 😔😔😔😔 آخ آخ چی کشیدی عزیزم خدا واسه هیچکس نخواد منم بچه سومم سالمه برام مونده اولی زود دنیا اومد نموند دومی سقط شد آخری که بعد دخترم بود مریض بود فوت شد 

😭😭😭😭😭😭 چه قدر سخخخخخخت یعنی هر دو مشکل داشتن 😔😔😔😔 آخ آخ چی کشیدی عزیزم خدا واسه هیچکس نخوا ...

بچت چندسالشه؟الان بازم تواقدامی؟نگفتن علتش چیه؟ بمن دکترگفت احتمال خیلی خیلی کم ممکن بازم اینطوری بشه

2740
بچت چندسالشه؟الان بازم تواقدامی؟نگفتن علتش چیه؟ بمن دکترگفت احتمال خیلی خیلی کم ممکن بازم اینطوری بش ...

دخترم ۹ سالشه من و شوهرم فامیلیم قطعی چیزی نگفتن چون خون بچه رو آزمایش نکردن از رو علائم گفتن sma هست تو هر حاملگی ۲۵ در صد احتمال تکرارش هست منتو اقدام نیستم عزیزم دیگه بچه نمیخوام یعنی از من بیشتر شوهرم نمیخواد و واسه همون اصلا پیگیر علتش هم نشدیم ولی کاش خون بچه رو میدادیم آزمایش لا اقل علتشو میفهمیدیم به درد آینده دخترم میخورد که خدای نکرده واسه بچه های اون تکرار نشه مشکل

دخترم ۹ سالشه من و شوهرم فامیلیم قطعی چیزی نگفتن چون خون بچه رو آزمایش نکردن از رو علائم گفتن sma هس ...

من اصلا دوست ندارم دخترم تنها باشه خودم آبجی ندارم دوست ندارم دخترمم مثل خودم باشه همدم نداشته باشه تا بهش آبجی نیارم ول کن نیستم

من اصلا دوست ندارم دخترم تنها باشه خودم آبجی ندارم دوست ندارم دخترمم مثل خودم باشه همدم نداشته باشه ...

من سر حاملگیآخر بهم منع بارداریدادن چون سزارین سومم بود و رحمم چسبندگی پیدا کرده بود و دکتر گفت دیگه بچه نیاریحالا اسم بچه میارم شوهرم میگه نمیخوام بچم یتیم بشه دلت به حال بدنت بسوزه دیگه توان نداره 😔😔😔😔

اطرافیان درجریان هستن؟شوهر من نزاشت کسی بفهمه میگه دوست ندارم به همه گفتیم نمیدونم بعد بدنیا اومدن چ ...

منم شوهرم میخواست نزاره بقیه بفهمن ولی من گفتم به همه تا پیله نکنن بهم بچه بیار آخه مادر شوهرم خیلی پیله میکرد بچه بیار بچه بیار منم گفتم بچم مشکل داشته دیگه بچه نمیارم و هر بارم به شوهرم گفتن بچه خیلی جدی گفته نمیخوایم دیگه چیزی نمیگن به نظرم آزمایش ژنتیک بدین بعد آی وی اف کنین تا خیالتون راحت بشه بی گدار به اب نزن که بگی حامله میشم آمینو میکنم اگه مریض بود سقط میکنم چون واقعا بدنت داغون میشه 

اره عزیزم پسرم مریض بود دکترانتونستن تشخیص بدن کلی ازمایشم گرفتن اما مشخص نشد... منم دیگه میترسم...

ای جانمممم الهی بگردم عزیزدلم انشالله زودی خدا یه پسر سالم بهت بده جاشو پر کنه 

2706