2733
2734
نمیدونم بعضی از این متاهل ها چشون شده     هم مردا و هم زنا ...کلا از مجردا هم بدترن بعضی ه ...

من میگم شاید تاثیر فیلمهای ماهواره ایه که خیانت رو یه چیز عادی نشون دادن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم ولی حق نداشته شماره ی یکی دیگه رو بده

چی بگم عزیزم به هر حال همیشه واقعیت و حقیقت آن چیزی نیستن که نشان داده میشن

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
البته صدا سیما قربونش برم هیچ فیلم به درد بخوری هم نداره

والا صدا و سیما ما هم خیانت نشان میده یک فیلم بود علی نصیریان عاشق یک دختر جوان شده بود تو ماه رمضان چند سال پیشر

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

عزیزم من یه خانومه رو میشناسم مومن چادری و جلسه قرآن میره و قسمتی از قرآن رو هم حفظه شوهر هم داره بعد با یه مرد زن و بچه دار دیگه ریخته رو هم

با کمک خدا من خوب میشم، دوستم لطفا با دل مهربونت دعام کن

فقط چون همیشه ممکنه طرف پشیمان بشه بهتره ابروش را نبریم گلم البته منظورم تو این سایت نیست ها چون ما نمیشناسیم اش ولی تو محل و اینا منظورم هست چون ممکنه یک درصد پشیمان بشه حداقل راه بازگشت داشته باشه 

امیدوارم خدا خودش به همه کمک کنه من با اجازه میرم 

2706