2733
2734

نی نی م کولیک و رفلاکس داشت. الان شش ماهشه. یبوستم اضافه شده چندوقته. وزنش خیلی کمه غذای کمکی میدم بهش. موقع شیر خوردن گریه میکنه و خیلی بی قراره . نمیدونم چکار کنم. دکترم مدام میبرمش انگار نه انگار. فقط به رفلاکسش حساسه دکتر. 

تعداد رای : 2
نظرسنجی
سلام.مامانا خواهش میکنم کمکم کنین.نی نی م خیلی بی قراره
1
50%
تغذیه کمکی
1
50%

چون شکمش یبثه دل درد داره وهیچی نمیخوره.برای یبوثتش سیب رو رنده کن بش بده.وبرای بی قراریش اگه همه کاری رو کردی ونتیجه نگرفتی یه کمی شربت هیدروکسین بده اگه درست گفته باشم بش بده.همه ی بی قراری هاش از دلشه. 

بهترین راه حل یبوست نی نی آب پرتقال طبیعی هست که خودم برای کوچولوم استفاده کردم 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نی نی منم اینجوری بود. مدام داخل پتو میذاشتیم منو  همسرم. یه طرف اون یه طرف هی تکون میدادیم. بچه های کولیکی معمولا تا 4 ماه خوب میشن. لطفا رفلاکسشو جدی بگیرید. دکتر خوب ببرید.  

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
نی نی منم اینجوری بود. مدام داخل پتو میذاشتیم منو  همسرم. یه طرف اون یه طرف هی تکون میدادیم. بچ ...

الان شش ماهشه. دکترش داروی رفلاکسشو بیشتر کرد ده روز پیش بردمش. واقعا موندم چکارکنم. 

چون شکمش یبثه دل درد داره وهیچی نمیخوره.برای یبوثتش سیب رو رنده کن بش بده.وبرای بی قراریش اگه همه کا ...

هنوز میوه ندادم. الان زود نیست میوه بدم؟

بله. حدود پونزده روزم هست غذای کمکی میدم. فرنی و سوپ. 

یه شیرخشک کمکی که با معدش سازگار باشه براش بگیر البته با دکترش مشورت کن... یه سری شیرخشکا هستن برپایه ی سویان اونا خیلی خوبن اسمشو دقیقا نمیدونم... برا کولیکشم یه قطره هست به اسم "کولیک ایت" گیاهیه 

یه شیرخشک کمکی که با معدش سازگار باشه براش بگیر البته با دکترش مشورت کن... یه سری شیرخشکا هستن برپای ...

همه ی این راهها رو امتحان کردم. انگار نه انگار. وقتی سه ماهه بود شیرخشک سویا دادم حساسیت داشت. 

‍ 💝 #درمان_یبوست_نوزادان 👶🏻

🍾مالیدن روغن زیتون روی شکم🍾

🔥گرم کردن شیر مادر «خوردن عسل و عرق رازیانه توسط مادر»🍯

🍂7عدد انجیر را در آب خیس کرده و آبش را شبانگاه قطره قطره به نوزاد دهید🍂

➢✨ @Tabaraee3

دلم برای بچگیام خیلی تنگ شده 

@tabaraee3

درمان یبوست نوزادان:

۱ـ شربت أنجیر که با قند درست شود؛ زیرا انجیر ملیّن است و با قند که درست شود مسهل می‌شود، حال اگر ۹ روز یا ۲۵ روز شکم بچه کار نکرده، روزی ۳ مرتبه یعنی صبح، ظهر، شب یک قاشق چای‌خوری از این شربت داده شود، [توجّه:گوشت (پیوره) و دانۀ انجیر به نوزاد داده نشود]، ۲ـ نصف قاشق چای‌خوری روغن بادام درختی شیرین طبیعی

@tabaraee3

دلم برای بچگیام خیلی تنگ شده 
2706